Oceny Toyota Camry V Sedan 2.4 16V 152KM 112kW 2002-2006

Najnowsze oceny Toyota Camry V Sedan 2.4 16V 152KM 112kW 2002-2006

3,3
~mariusz
Sedan 2.4 16V 152KM 112kW
Auto odziedziczyłem niecały rok temu po wujku.Kuzyn mieszka za granicą więc sprzedał mi w ciemno za grosze.wujek kupił auto w salonie i całe zycie serwisował w serwisie Toyoty na Śląsku.Auto wziąłem z ciekawości za bezcen i takie sa moje spostrzezenia.Bradzo fajnie,sprężyście i komfortowo jeździ nawet jak na prawie 20 lat.Silnik świetnie zbiera się (jak na wolnossące konstrukcje) od dołu...w moim odczuciu lepiej niż Accord z 2l silnikiem...
3,1
~X-Men
Sedan 2.4 16V 152KM 112kW
To auto jest przeciętne. Tandetne plastiki, w audi, mercedesie z tamtych lat już były nawiewy dla pasażera a tu nie ma. Kupujemy Toyoty myśląc o ich niezawodności ale to już mit i bajka i koncern Toyota poszedł tą samą drogę co cała reszta. Mówiono o upadku mercedeasa ale Toyota to już też ten sam syf. Można zobaczyć długodystanasowe testy np. avensis i ich bezawaryjność można schować między bajki.
4,1
~ipik
Sedan 2.4 16V 152KM 112kW
trochę takie auto dla gościa w kapeluszu ale jako rodzinny się sprawdza doskonale (duży bagażnik), kupiłem już z założony gazem i nie narzekam, zero problemów a jak cieszy przy tankowaniu, trochę za miękki zwłaszcza przy szybkiej jeździe po krętych lub nierównych drogach za to jeżdżąc przepisowo pełna kultura
~tost@onet.eu
Sedan 2.4 16V 152KM 112kW
Najlepsze autko, jakie miałem, następna też będzie Camry. Komentarz do poprzedniej oceny: Toyota nie zaprzestała produkcji tego modelu, tylko Toyota Polska przestałą je sprowadzać. Wejdź na strone Toyoty np. w Dubaju: www.alfuttaimmotors.com.
3,1
~Pogorzelski
Sedan 2.4 16V 152KM 112kW
Nie jest to idealny samochód,lecz moim skromnym zdaniem zrobił furorę I nadal robi jak na swój wiek.
~gienek
posiadałem 33 samochody różne typy ale ten był najlepszy
~Krzysztof
Sedan 2.4 16V 152KM 112kW
Przy 180km/h mozna spokojnie rozmawiać. Najgłośniejsze w tym samochodzie są opony - akurat niezbyt dobrze dobrałem do tego auta. Elastyczność jest rewelacyjna, widać że przy tej pojemnosci silnik nie jest wysilony. (Silnik)
~kontra
~NEOX@NEOX.ORG.PL
Sedan 2.4 16V 152KM 112kW
TU JEST MAŁY PROBLEM, MOIM ZDANIEM ZA BARDZO SŁYCHAĆ SILNIK ORAZ ODGŁOSY DOBIEGAJĄCE Z ZAWIESZENIA (Wyciszenie)
~andrzej
Sedan 2.4 16V 152KM 112kW
znakomity samochod w stosunku do ceny
Toyota Camry V Sedan