Lista ocen Toyota Carina IV Sedan (60) - Silnik

Na liście zabraknie 63 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zedd
Sedan 1.6 105KM 77kW
Doskonała elastyczność i przyspieszenie. Mój egzemplarz potrafił osiągnąć \"setkę\" po zaledwie 9,5 sek! Do tego cicha praca.
~machala@onet.pl
Sedan 1.6 98KM 72kW
Niezwykle trwały. Do 450 tys. nie brał wcale oleju. Powyżej 4 tys. obrotów przyspiesza tak, że wgniata w fotel.
~mackownik@go2.pl
Sedan 2.0 D 73KM 54kW
naprawdę robi wrażenie dobrego ruskiego czołgu, jak się postarać to nawet można jako pierwszy przejechać przez skrzyżowanie
Sedan 2.0 D 73KM 54kW
mimo malego niedoboru mocy 5 nagroda nobla dla konstrutktora i silnika, niezniszczalny
~Arturo
Sedan 1.6 98KM 72kW
Na gazie bez wiekszych problemów,na paliwie jakby troszkę się czasami dławi mimo że wymienione filtry...
~mlawi
Sedan 2.0 D 73KM 54kW
Igiełka, nie ma lepszego i tak niezawodnego, pali na dotyk ( nawet w te mrozy co były -25)
~jacek G Brzeg k.opola
Sedan 2.0 D 73KM 54kW
jak na przebieg 3000000 jestem pełen podziwu pracuje delikatnie nie kopci nie bierze oleju Oby tak dalej
~gaciu@tlen.pl
Sedan 2.0 GLI 121KM 89kW
głośny gdy zimny, cichutki gdy rozgrzany, troszkę spala oleju ale pracuje fenomenalnie, elastyczność ok
~psak
Sedan 2.0 D 73KM 54kW
Doskonałe przyspieszenie przy b. małych prędkosciach obrotowych silnika, wzór dla każdego samochodu
~Bogdań
Sedan 1.6 98KM 72kW
Od nabycia nie istnieją dla mnie inne marki. 7-lat jazdy 0 problemów. Ostatnie 40000 km LPG - rewelacja!
Toyota Carina IV Sedan