Lista ocen Toyota Carina V (264) - Całokształt

Na liście zabraknie 182 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~emwbox@poczta.wp.pl
Hatchback 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
samochod dla osob ktorzy nie lubia majsterkowac i naprawiac swojego auta, za to cenia wygode, komfort i bezpieczeństwo!!!!!!!!! wiem coś o tym ostatnim
~Jan Kozłowski hinolbis@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 D 73KM 54kW
super samochód i aż żal będzie mi się z nim rozstać, pojeżdzę nim dopóki dopóty będzie się jakoś trzymał, pierwsza poważna usterka i adieu na Avensisa D-4
~marlas1@wp.pl
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Polecam każdemu - świetny zakup: niezawodność, dobre osiągi przy niskim zużyciu paliwa, obszerne wnętrze i bagażnik (545l!), jakość - wzorowe w tej klasie.
~Der Borusse christoph.pu@usa.net
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
bardzo mi sie podoba (moglby byc tylko troche elastyczniejszy, zeby jechac szybko trzeba ostro przełączać biegi) i to jedyna wada jaką zobaczyłem.
~Irek Shottas
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Świetne autko, dla niezbyt wymagających, bardzo tanie w utrzymaniu, Jak ktoś nie jeździ często to to autko dla niego.
~artur08ys@wp.pl
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
fura godna polecenia dla tych ktorzy nie kupuja auta tylko po to aby sasiadom i rodzinie zagrac na gulu bo nowe
~Toyociaż
Hatchback 2.0 D 73KM 54kW
dla mnie najważnieszje że zawsze można na nim poleagać i można by zupełnie nic przy nim nie naprawiać, a będzie jeździł:-)
~CARINA GTI
Sedan 2.0 i 16V GTi 175KM 129kW
Toyota Carina e w szczegolnosci wersja GTI jest godna polecenia kazdemy kierowcy mimo na jej wiek juz w tej chwili
~kamix6
Sedan 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Autko super, 2.0 Benzyna + Gaz ale jak się wcisnie gaz to idzie ladnie, tylko amrotyzatory do wymiany - "polskie drogi..."
Dziennik kosztów dla Toyota Carina V
6,3
8,1
9,8
~slajusan@op.pl
Kombi 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Bardzo dobre auto rodzinne , dosyc tanie w eksploatacji ( poza ASO ) , niskie oplaty i spalanie , wielkie nadwozie .