Lista ocen Toyota Carina V Sedan (77) - Widoczność

Na liście zabraknie 71 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mart@mayanet.pl
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
widocznosc wszedzie bardzo ok. Z ciekawostek - kufer jest bardzo krotki (sedan), trudno sie przyzwyczaic, ze to raptem ok 40 cm.
~E-Carina
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
bardzo dobra widoczność, nie jest to opel vectra gdzie szyba przednia jest tak mała, że miałem wrażenie że jadę w czołgu
~krzysiek
Sedan 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
To jest duży samochód z wysoką dupką, kto sie przesiad z mniejszego mogą być problemy z manewrowaniem pod marketem :-)
~bgiler@poczta.onet.pl
Sedan 1.8 i 16V 107KM 79kW
widoczność jest b. dobra tylko wysoka "pupa" troszkę przesłania tył, więc cofanie może przyspożyć delikatnych kłopotów...
~PiotrS
Sedan 1.6 i 16V 99KM 73kW
Widoczność z przodu bardzo dobra, gorzej z tyłem. Brakuje tylnej wycieraczki w sedanie.
~lysy1233
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Do dziś nie wiem gdzie sie to autko kończy:)) Ale jeśli chodzi o jazdę do przodu nie mam zastrzeżeń.
~Tomek79
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
jedyny problem przy cofaniu sedanem(bardzo słaba widoczność do tyłu), poza tym nienajgorzej
~antos
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
nie mam nic do zarzucenia wszystko widać zarówno z przodu jak i z tylu , plus duże lusterka
~Jarek
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
nie mam uwag po za tym że przez szyby do drzwi woda cieknie do środka i jest mokra podłoga no i śmierdzi
~tangopl
Sedan 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
na drodze bez zarzutu, ale parkowanie w miescie (sedanem) to koszmar ;), bardzo trudno wyczuc jego wymiary
Toyota Carina V Sedan