Oceny Toyota Carina V Sedan 1.6 i 16V 99KM 73kW 1995-1998

Toyota Carina V Sedan 1.6 i 16V 99KM 73kW 1995-1998 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Toyota Carina V Sedan 1.6 i 16V 99KM 73kW 1995-1998

3,1
Toyota Carina V
Miałem dać b źle, ale może ja po prostu trafiłem na taki egzemplarz. Kupiłem samochód dwa lata temu za 4000 zł, pewnie tanio. Przez półtora roku wsadziłem w niego 4600. Nie pamiętam miesiąca abym nie był u mechanika. Po Toyocie zacząłem miło wspominać Lagune I. Samochód o niebo wygodniejszy, lepiej wyciszony, więcej palący, ale przez niecałe dwa lata miałem tylko dwa razy problemy z imobiliserem i niestety postępującą rdzą. Fotele w Toyocie...
~.,..,,.
Toyota Carina V
Samochód ponad 11 lat w moich rękach, nie ma tak naprawdę do czego się doczepić bo pomimo upływu lat mogę się wypowiedzieć w samych superlatywach. Wymieniać płyny i jechać - ona więcej nie potrzebuje.
~Pozdrawiam.
Toyota Carina V
Nie jest to może jakiś high-tech ale dla przeciętnego zjadacza chleba wystarczy. Cztery drzwi, pojemny bagażnik, bardzo niska awaryjność i małe zainteresowanie ze strony złodziei to dla mnie najważniesze aspekt przy wyborze samochodu.

Usterki Toyota Carina V

Toyota Carina V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

Toyota Carina V
Do spalania. Chciałem dokładnie sprawdzić ile spali. Akurat jechałem nad morze. Zatankowałem do pełna. Zajechałem. Wróciłem. I znowu do pełna - ta sama stacja, ten sam dystrybutor. Wyszło 5,96 na 100 km.
~ostry
Toyota Carina V
autko jak na ten przebieg mozna powiedziec ze jest bez awaryjne mam go od 3 lat i przejechalem okolo 85 tys km i byly zminiane tylko klocki ham i musialem wymienic tloczki w ukl.ham ze starosci
~Michał
Toyota Carina V
Bardzo dobry samochód. Jeździłem nim dwa lata, nie wymieniłem w nim żadnej części. Jeśli uda sie kupić dobry egzemplarz można jeździć nim wieki. Do tego jego walory użytkowe.
2,8
~PiotrS
Toyota Carina V
Silnik pracuje głośno, przy większych prędkościach jego dźwięk jest denerwujący. Do sprawnego wyprzedzania należy bardzo przeciągać biegi. (Silnik)
~jakub
Toyota Carina V
Sinik ok, chociaż przepalił mi się czujnik tlenu, a ponieważ jest to odmiana lean burn to koszt jego zakupu sięga ok 2000 zł. Jeżdzę na gazie więc, teoretycznie większe zużycie benzyny jest nieodczuwalne. Radzę zwrócić uwagę przy zakupie, czy nie jest to odmiana (paliwooszczędna)lean burn, gdyż koszty sondy są wtedy znaczne. Oczywiście można też jeździć z przepaloną, ale jeśli jeździ się na benzynie to wtedy pali jej więcej z ponieważ przy... (Silnik)
Toyota Carina V
słabo się zrywa chociaż potrafi ruszyć z piskiem opon i byc liderem na przeciętnym :-D skrzyzowaniu (Silnik)
~Adam Ciesielski
Toyota Carina V
W miarę dobre jest to auto.
Toyota Carina V Sedan