Lista ocen Toyota Celica VII (65) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 44 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Franeck
Coupe 1.8 VVTL - i Sport 192KM 141kW
Nie kupuje się auta sportowego, żeby było cicho, ale jednak u mnie na niektórych nawierzchniach hałas bardzo daje się we znaki. Możliwe, że auto miało jakąś przygodę i to dlatego...
~Leman
Coupe 1.8 16V VT-i 143KM 105kW
Nie jest to limuzyna, Ale jak Dla mnie jest w sam raz. Przy większych zakresach obrotów pięknie słychać wydech i silnik. Odgłosy z zewnątrz, dość dobrze wutlumione
~Paweł
Coupe 1.8 VVTL - i Sport 192KM 141kW
Auto jest głośne, silnik pięknie krzyczy zwłaszcza po przekroczeniu magicznych 6000 obrotów. Nigdy nie chciałbym tego wytłumić! Kupując takie auto wiesz na co się decydujesz!
~celica gt
Coupe 1.8 16V VT-i 143KM 105kW
pisza niektorzy ze ma slabe wyciszenie.... ale jak ktos kupuje takie auto to nie po to zeby go nie bylo slychac... jak komus nie pasuje to moze sobie kupic babskie TT
~Martini
Coupe 1.8 16V VT-i 143KM 105kW
Yyyy, a o co chodzi...?;) Głośno jak w odrzutowcu...silnik, kamyczki na blotnikach...wszystko słychac, na trasie albo radio, albo hełmofony na głowe do rozmów z pasażerem.
~Skoczu
Coupe 1.8 16V VT-i 143KM 105kW
Najsłabszy element pojazdu, raczej głośno. Dla osób przesiadających się z limuzyn będzie za głośno, dla osób lubiących sportowe samochody, w sam raz.
~BIG MELUS
Coupe 1.8 16V VT-i 143KM 105kW
Wyciszenie jest w porządku ps mam nowe szerokie opony wiec strasznie szumią dosycć nieprzyjemny dźwięk lecz można się po czasie przyzwyczaić.
~calrissian
Coupe 1.8 16V VT-i 143KM 105kW
Jechać coupé i nie słyszeć silnika? Do 3tyś jest dość cicho przy tych obrotach na 6 biegu ~120 kmh ale im wyżej wykręcasz tym przyjemniej brzmi :)
~Karol
Coupe 1.8 16V VT-i 143KM 105kW
Mógłby być trochę cichszy, ale szósty bieg podnosi ocenę - szybka i cicha praca silnika również przy dużych prędkościach.

Usterki Toyota Celica VII

Toyota Celica VII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Stich
Coupe 1.8 16V VT-i 143KM 105kW
mogło by być troche lepiej, polecam wytłumić drzwi, bardzo zmienia to doznania wewnątrz samochodu również jeśli chodzi o audio