Lista ocen Toyota Corolla Verso E120 1.6 i 110KM 81kW 2001-2007 (15) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~fafik
Verso 1.6 i 110KM 81kW
Moja Corolla verso jest absolutnie całkowicie bezawaryjna. Uwielbiam takie samochody w których zmienia się tylko olej, płyny eksploatacyjne i filtry. Jedyną odnotowaną małą usterką jest pojawiające się skrzypienie pedału sprzęgła (które jest hydrauliczne, więc nie ma linki sprzęgła). Mój mechanik za 10 zł odkręca 2 magiczne śrubki pod pokrywą silnika, zdejmuje jakiś mały dekielek, daje do środka smar i to pomaga na kilka tysięcy km). Operacja...
~LORD_WOJT
Verso 1.6 i 110KM 81kW
Jak dotychczas nic w tym temacie. Wszystko działa jak należy. Tutaj widać dbałość Toyoty o maksymalnie niezawodne komponenty. Może stylistyka nie powala, ale prostota rozwiązań dla mnie to ogromna zaleta.
~szczerty
Verso 1.6 i 110KM 81kW
Dużo powiedzieć nie mogę,ale po przejechaniu kilkunastu tysięcy km żadnych problemów. Jedynie ostatnio coś mi nawigacja robi zwarcie w zapalniczce,ale to raczej wina GPSa
~Koniu
Verso 1.6 i 110KM 81kW
Eksploatacyjnych rzeczy nie należy do usterek dopisywać. Z usterek kompletnie nic przez 4 lata, poza raz przepalonym bezpiecznikiem od radia.
~Marcin
Verso 1.6 i 110KM 81kW
Raz spaliła mi sie żarówka od świateł mijania. Plusem jest to, że da się ja wymienić bez demontażu połowy auta. Poza tym na razie nic.
~Tom
Verso 1.6 i 110KM 81kW
mam to auto 9 miesięcy. Wymieniłem żarówką świateł mijania i nic poza. Wszystko działa :-)
~Daniel Warszawa
Verso 1.6 i 110KM 81kW
silniczek krokowy - obroty falują i trzeba go czyścić co 50 tyś.
~bob
Verso 1.6 i 110KM 81kW
Kupiłem Toyotę właśnie po to, żeby nie denerwować się drobiazgami i usterkami.
~arekab
Verso 1.6 i 110KM 81kW
DROBIAZGI SIĘ NIE PSUJĄ, TYLKO POWAŻNE NAPRAWY.
~ackleycc
Verso 1.6 i 110KM 81kW
Bez problemow. Roleta wymieniona na gwarancji