Lista ocen Toyota Corolla IX (E12) Hatchback (291) - Widoczność

Na liście zabraknie 431 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Patron
Hatchback 1.4 i 16V 97KM 71kW
pełna widoczność we wszystkich kierunkach,zapewniające dobrą widoczność lusterka,po stronie kierowcy asferyczne eliminujące tzw.martwy punkt
~smart1977@gazeta.pl
Hatchback 1.4 i 16V 97KM 71kW
Przód i boki - OK, gorzej przy cofaniu - widoczność w prawo do tyłu (na skos) bardzo ograniczona przez dziwnego kształtu tylną boczna szybę (wersja Hatchback)
~PrzemoC
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Trochę nisko linia dachu nachodzi na oczy ale ja mam 190cm wzrostu wiec to jest maks na to auto. W Audi A3 duuuzo gorzej
~Daniel
Hatchback 1.4 i 16V 97KM 71kW
Duże lusterka boczne i wsteczne,bardzo ułatwią nam manewrowanie na parkingu.Ogólnie nie ma problemów z widocznością.
~Marcin
Hatchback 1.4 i 16V 97KM 71kW
Dobra. Przednie słupki mi trochę wadzą czasem. A z tyłu mam czujniki parkowania także... Lusterka duże i podgrzewane
~slv123
Hatchback 2.0 D-4D 116KM 85kW
widocznosc w aucie jest optymalna, słupki są cieńkie, nie przeszkadzaja, a pozycja kierowcy jest wysoko co podnosi poziom widocznosci
~vaglo
Hatchback 1.4 i 16V 97KM 71kW
Dobra, aczkolwiek słupek czasami zasłania za dużo, szczególnie przy skręcie w prawo na przejście dla pieszych.
~wito2004@wp.pl
Hatchback 2.0 D-4D 116KM 85kW
W przód w miarę OK, natomiast w tył wąskie pole widzenia przez szerokie słupki, ale to kwestia przyzwyczajenia i wyczucia samochodu
~Użytkownik
Hatchback 2.0 D-4D 90KM 66kW
Widoczność oceniam na 4. Czasem przy ostrzejszych zakrętach przeszkadzają przednie słupki, denerwujące. Prócz tego wszystko jest OK.

Toyota Corolla IX (E12) – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~brtkfls@gmail.com
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
Jak dla mnie jest bardzo dobrze, lusterka duże, do tyłu tez dobrze widać. Do przodu bardzo dobrze. Z tego jestem zadowolony bardzo.
Toyota Corolla IX (E12) Hatchback