Lista ocen Toyota Corolla IX (E12) Kombi (110) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 71 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojtek
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
Nie ma się czego przyczepić, trzyma się drogi. Po 90000 nic nie stuka i dobrze się prowadzi. Nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. Kilka razy woziłem ciężkie rzeczy (paletę ważącą ok300kg), i nic się nie urwało w zawieszeniu.
~Toyota Man
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
jak na kombi to dosc pewnie sie prowdzi, nawet gdy zdrowo obciazony, choc preferuje rodzinny styl jazdy i nierejsuje jak inni, bo szkoda silnika, a po drugie "niby czym" to dupowoz i d dodatku diesel nie rajdowka
~waldek
Kombi 2.0 D-4D 90KM 66kW
Największe rozczarowanie to zawieszenie, jest dość głośne i spodziewałem się większego komfortu. Po wymianie amortyzatorów liczyłem na ich dłuższa żywotność i mniej hałasu, niestety nic takiego.
~Sylwek
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
gorzej niż w starszych modelach, tzn komfort jazdy może i wyższy (w pierwszej chwili) /nowszy samochód/ale teleskopy wymieniam tu częściej niż w mojej Corolli z 97 z 240 tys na liczniku :)
~cubikon
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Bardzo dobrze, choć z racji nieco wyższego auta w porównaniu do rocznika 95, to troszkę bardziej podatny na bujanie. Nic jednak nie stuka nie puka. Po założeniu 205/55/16" jeździ się jeszcze lepiej.
~Bartek
Kombi 1.4 i 16V 97KM 71kW
Układ jezdny godny pochwały.Nie jeżdżę brawurowo, więc oceniam go wysoko. W cztery osoby+bagaże, w trasie na Mazury,gdzie drogi są kręte,szedł po zakrętach lepiej niż nie jedno wyższej klasy auto.
~matthew
Kombi 2.0 D-4D 90KM 66kW
Jedni mówią że niektóre zawieszenia są za twarde na polskie drogi, jedni że za miekkie. Moja Corolla Kombi resoruje optymalnie. Świetne zachowanie na koleinach. Pomimo Mocnego wspomagania dobrze czuję drogę.
~adam
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
za miękki, pływa po drodze, trzeba cały czas kontrować kierownicą a w koeinach porazka przypomina mi mały samochód, jednak samochody z grupy VW mają lepiej zestopniowane twardsze zawieszenie na polskie drogi
~Konrad
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Przeciętny, ale bardzo solidny. Trzymanie w zakrętach bardzo, ale to bardzo poprawia zastosowanie alufelg o ET wyższym, niż zalecane, do jazdy dynamicznej wręcz niezbędne w tym aucie.

Toyota Corolla IX (E12) – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~mamin
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Dość twarde ale ok. Wspomaganie działa rewelacyjnie i wogóle samochodem można bardzo precyzyjnie manewrować na parkingu. Do tego siedzenie, które naprawdę super trzymają na zakrętach.
Toyota Corolla IX (E12) Kombi