Lista ocen Toyota Corolla IX (E12) Kombi (181)

~Adam Bytom
Kombi 1.4 i 16V 97KM 71kW
autko ogólnie ok, spalanie : miasto 8l/100km trasa 6,8l/100km biorąc pod uwagę ciężar budy silnik trochę za słaby a w trasie ma się wrażenie że brakuje 6 biegu, bezawaryjność bardzo wysoka jak przystało na japończyka, w środku bardzo przestronne i wygodne w wersji kombi bardzo pojemny bagażnik w sam raz dla rodziny 2+2, ogólnie polecam
4,1
~moli
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Haczy przy redukcji z V na IV(szybka zmiana), wsteczny oporny (Skrzynia biegów)
~przemo
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
jak na moje potrzeby, auto jest za \"rodzinne\" (oszczędne, bezawaryjne, pojemne, z dużym bagażnikiem, komfortowe itp) - wolałbym coś z mocniejszym silnikiem i bardziej twardym układem kierowniczym/zawieszeniem
~Rysiek M
Kombi 2.0 D-4D 90KM 66kW
To już moja 7 Toyota, posiadałem Corollę E10, dwie E11, jedną 12, Yaris, Verso, wszystkie benzynowe. E12 z 2002 roku jest pierwszym dieslem. Obawiałem się zakupu z takim silnikiem ale nie żałuję ani grama. Ciągnie z dołu jak szalona, piękny dźwięk z pod maski a spalanie rewelacyjne. Oby tak dalej.
~kompletny laik
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Samochód mam od nowości, w sumie już ponad 10 lat i właśnie się z nim rozstaję; z żalem, ale to nie z powodów sentymentalnych; te 10 lat przejeżdżone było bez najmniejszych kłopotów, zużywały się, jak wszędzie, tylko klocki, wycieraczki i żarówki; nawet akumulatora nie trzeba było wymieniać; auto ani razu nie zawiodło - mam nadzieję, że kolejna Toyota będzie równie bezawaryjna!
~rafal.mielnicki@wp.pl
Kombi 1.4 i 16V 97KM 71kW
Bardzo elastyczny silnik. jeżdże dużo w trasie i praktycznie nie zmieniam biegów, nawet mijając małe miejscowości (oczywiście redukuje prędkość:)) (Silnik)
~skorpion@konto.pl
Kombi 1.4 i 16V 97KM 71kW
po 110000 km musiałem wymieńić: łańcuch rozrządu, bęben VVTi oraz katalizator. W serisach bardzo drogie części i usługa.Mogliby zejść z ceny.
~stef129@wp.pl
Kombi 1.4 i 16V 97KM 71kW
Według mnie cichy. Bezawaryjny. Moc średnia ale wystarczająca. (Silnik)
3,4
~użytkownik
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Przeciętne osiągi ,ale najbardziej denerwuje wycie silnika w najbardziej użytkowych prędkościach tj.m/dzy 110-1340 km. na godz.Trzeba podróżować albo w chełmofonie albo powyżej 150 /godz.co jak wiadomo grozimandatem (Silnik)
~Złoty
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Wszystko ok, na trasę wystarczy, w mieście też daje radę (Silnik)
Toyota Corolla IX (E12) Kombi