Lista ocen Toyota Corolla IX (E12) Kombi (181)

3,5
~Michał
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Ja lubię swój samochód, wydaje mi się elegancki, ma trochę bajerów (jak komputer z automatycznym pomiarem spalania), oceniam go jako dobrze wykończony i bardzo przestronny. Tak naprawdę jedynym mankamentem jest wysokie spalanie i kiepskie wyciszenie...
~Raf
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
Oszczędny silnik, dobry układ jezdny, przyzwoite hamulce, dużo miejsca w środku, ładna sylwetka nadwozia. Ogólnie samochód godny polecenia, którego wartość na rynku wtórnym jest wyższa od konkurencji. Trudno znaleźć dobry egzemplarz bo gdy tylko się pojawi na rynku wtórnym szybko znajduje nowego właściciela. Warto zainwestować w lepszą wersję wyposażenia Luna lub SOL. Samochód jak najbardziej rodzinny takie mniejsze kombi.
~vagabunda
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
W porównaniu z poprzednim samochodem - Mitsubishi Space Star lata świetlne lepiej. Obawiam się tylko że hatchback jednak może być przyciasnawy. Zupełnie przypadkiem kupiłem kombi i błogosławię ten wybór. A różnica w cenie tylko ( a może aż ) 2 tys. zł. Swoją drogą kombi robią w Turcji i jakoś specjalnie tego nie widać, wręcz chyba niektóre elementy spasowane chyba lepiej niż w hatchbackach.
3,8
~DarkK
Kombi 2.0 D-4D 116KM 85kW
Do 1.800 - 2.000 obr/min jest nieco mułowaty, ale powyżej 2.000 zaczyna się ładnie kręcić. Bardzo elastyczny. Baaaaardzo długo się nagrzewa. (Silnik)
~Przemyk7
Kombi 1.4 i 16V 97KM 71kW
Przede wszystkim NIEZAWODNE!!! Poza tym TANIE w utrzymaniu oraz WYGODNE i RODZINNE autko. POLECAM!!!
~Toyota_user
Kombi 1.4 i 16V 97KM 71kW
Autko niezawodne, dopracowane, b.dobre dla kobiet, dla rodziny trochę mało przestronne (niektóre auta niższej klasy mają porównywalną ilość miejsca wewnątrz). Dla rodziny lepszy wybór to model Verso (przestronniejszy ale cena!!!) - można się już poważnie zastanawiać nad jakimś autkiem z klasy średniej.
3,7
~Sylwek
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
Po prawie 2 latach (łącznie od nowości 160 tys. km na liczniku) niestety muszę stwierdzić, że całokształt tylko przeciętny :( Wcześniej zawsze twierdziłem, że Toyota Corolla \"ponad wszystko\" ... teraz :( chyba jednak przesiądę się na coś innego - droga w zakupie, a nie daje już w zamian tej niezawodności co kiedyś. Aby było wszystko jasne - w rodzinie zostawiam sobie T.Cor. 97 r. z 240 tys. na liczniku (tam się nic nie dzieje) a tej z...
4,1
~P
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Ze względu na dobrą jakość a przede wszystkim niezawodność, samochód warty polecenia. Chyba, że komuś przeszkadza dość nudna stylistyka, która jednocześnie jest ponadczasowa.
~Damian
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
Auto dla mnie rewelacja. Idealne dla młodego małżeństwa. Do miasta na zakupy i od czasu do czasu na jakiś dłuższy wypad za miasto. Przede wszystkim EKONOMICZNE !!!. W trasie wygodne.

Toyota Corolla IX (E12) – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

4,1
~piotr
Kombi 1.4 i 16V 97KM 71kW
Jezeli ktos nie lubi jezdzic po warsztatach i nie ma wygorowanych wymagan co do komfortu designu czy wodotryskow w samochodzie to bedzie dobry wybor. Prawdopodobnie najlepsza wersja to 1.6 z klimatyzacja.
Toyota Corolla IX (E12) Kombi