Lista ocen Toyota Corolla IX (E12) Kombi (181)

2,7
~Adahoo
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
Po 3000 przebiegów naprawdę żałuje zakupu, nie polecam!!!
~Wdzięczny urzytkownik
Kombi 1.4 i 16V 97KM 71kW
Silnik do ekonomi i bezawaryjności,lubiący wysokie obroty do przyśpieszenia, nie mający dobrych osiągów. (Silnik)
~g.olo@wp.pl
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Auto dla kogoś kto ceni niezawodność, trwałość i chce mieć ekonomiczny i bezproblemowy samochód. Auto absolutnie nie do agresywnej jazdy! Po prostu dobry samochód dla normalnych ludzi.
~jarekkocon@gazeta.pl
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
Bardzo dobre auto,nieżle wyposażone,w którym użyto niezłych materiałów wykończeniowych.
~grigori_goran_parovic
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
To auto z tym silnikiem to geniusz ekonomii, dlatego te samochody trzymają się w cenie. Kupując to auto płacisz za święty spokój. Może być leciwe, podrapane ale dowiezie Cię na koniec Świata. Brak dpf, dwumasy, rozrząd na łańcuchu. Części tanie jak barszcz. (Silnik)
~Karol
Kombi 2.0 D-4D 116KM 85kW
Auto bardzo oszczedne, jestem pozytywnie zaskoczony spalaniem. Nie należy wierzyć opiniom w internecie, że auto ma awaryjne kolo dwumasowe czy tez nie trwałe wtryski. Auta należy szukać z pewną historią napraw. Jak dbasz tak masz - tu sprawdza się idealnie. Jesli auto było regularnie serwisowane to na pewno jeszcze długo pojezdzi. Ostatnio trasa na tempomacie, jazda 80-90km/h spalanie na 300 km wyszło 3,3l/100km - szok.
~Trl
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Wygodny, funkcjonalny samochód. Brakuje trochę mocy ale przecież nikt po tym modelu nie spodziewa się niewiarygodnych osiągów. Spalanie jak na silnik benzynowy w normie. Środek dopieszczony jak to w japończykach. Jestem bardzo zadowolony, nie żałuję kupna i polecam gorąco. Toyota to świetny samochód.
2,7
~Gruby Paul
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
Jak jadę \"na pusto\" to nie jest źle, przy jeździe z łądunkiem lub w 4 osoby + bagaż wyraźny spadek dynamiki. (Silnik)
~Dominik
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
Silnik niezniszczalny, zero problemów z ospzętem. Trochę mało elastyczny ale pozatym nie ma się do czego przyczepić. Szkoda tylko, że nie ma troszke większej pojemności np. 1,6 i 100 koni wtedy paliłby tyle samo a dynamika znacznie większa. (Silnik)
Dziennik kosztów dla Toyota Corolla IX (E12) Kombi
9,8
~Grzegorz G.
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Całokształt beż zarzutu, na 5, tylko zawsze jest jakieś ale, mogłaby trochę mniej spalać, a może ja mam za ciężką nogę. W jeździe miejskiej z dychy gazu nie schodzi, a z 9/100 w benzynie, w trasie jest sporo lepiej pod warunkiem, że wciska się jej do 140 nie więcej.
Toyota Corolla IX (E12) Kombi