Lista ocen Toyota Corolla IX (E12) Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW 2001-2009 (28) - Widoczność

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~krzysiek7216
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Chyba najsłabszy punkt samochodu. Komfort widzenia też jest słabiutki. Przy dojeżdżaniu do przejść dla pieszych musze się pochylać do przodu, żeby zobaczyć czy ktoś nie przechodzi, bo słupek mi zasłania. Nie mam czujnika parkowania, ale do dziś mam problem z prawidłowym wyczuciem odległości przy parkowaniu szczególnie z tyłu. Żona musi wychodzić z auta, żeby sprawdzić czy jeszcze mogę pojechać. Z przodu niby jest trochę lepiej, ale tylko...
~b3ny666
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
wg mnie mogłoby być lepiej - trzeba się bardzo skupiać podczas skrętów bo słupki przednie skutecznie zasłaniają pieszych na przejściach i na początku kilka razy prawie komuś po stopach przejechałem ;-) Ale idzie się przyzwyczaić, po czasie nabiera się odruchu pochylania do przodu przed przejściami. Niestety auto w wersji kombi jest dość duże i podczas parkowania równoległego tyłem sprawia nieco kłopotów, jednak czujniki rozwiązują problemy -...
~Mario
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Nie jest źle. Jednak w kombi w porównaniu do wersji np. 3 drzwiowej widoczność do tyłu jest na pewno trochę utrudniona. Czasami widoczność zasłania dość gruby przedni prawy słupek. Przy cofaniu również nie pomaga prawy tylny słupek, za którym mogą "schować się" nawet dwie osoby. Na plus należy zaliczyć duże lusterka, w których sporo widać. Do przodu i na boki bez zastrzeżeń.
~Darek
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Widoczność jest jedynie ograniczona do przodu poprzez zbyt szerokie słupki przy przedniej szybie. Można się do tego przyzwyczaić, a narzekają na to tylko malkontenci.
~Michał
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Bardzo dobra, Toyota jest szeroka, ma szerokie szyby, można wysoko usiąść i dzięki temu dobrze widzieć pole dookoła. Do tego ma świetne lusterka panoramiczne.
~morpheus
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Ogólnie w porządku. Trochę przeszkadzają szerokie słupki przednie. Do tyłu i na boki całkiem dobrze. Bardzo pomagają lusterka.
~PiotrJ
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Czasem przeszkadzają troszkę zbyt masywne słupki przy przedniej szybie. Do tyłu widoczność dość dobra jak na kombi.
~Trl
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
lusterka słusznych rozmiarów, tylna szyba spora, nie jak w fiacie czy seacie, jednak słupki trochę za szerokie
~cubikon
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Znów porównując do starszego rocznika to tylny słupek w kombi trochę przeszkadzał na początku. Świetne, duże lusterka boczne.
Dziennik kosztów dla Toyota Corolla IX (E12) Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
8,1
9,6
~Puchal
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Fotele dobre, podróż 1700km bez większych problemów. Zawieszenie raczej komfortowe niz sportowe.
Toyota Corolla IX (E12) Kombi