Lista ocen Toyota Corolla IX (E12) Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW 2004-2009 (29) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojtas
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
No wlasnie, do 5 lat niby nic, ale jednak troche go tam trapilo usterek, po czesci wynikajacych z eksploatacji, po czesci z wad. Zgubila troche podswietlenia na desce, zamek w tylnej klapie padl juz 2 roku ;), moze z nie uzywania bo otwieram klamka na klapie. Odpadajace zaslepki za klameczkami w drzwiach, szyba od kierowcy nie rowno sie podnosi
~chomik
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
jak jest dobrze to jest dobrze ale jak już coś to przygina człowieka, serwis jeden z najdroższych, obługa jedna z najlepszych (kawa herbata itd) jak już pojedziesz do nich to wymieniać i wynajdować będą wszystko co sie da ale i tak w wielu sprawach byli bezradni, ogólnie w podsumowaniu to przeciętne i jednak zdecydowanie za drogie auto nie polecam
~Piotr
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
To co muszę robić ponad standard to wymiana klocków hamulcowych (u mnie wytrzymują 30 k km na komplecie). Padają też żarówki H7 do reflektorów przednich - wymiana możliwa samemu, choć w nocy na stacji benzynowej może być to ciężkie do wykonania.
~intelektualista
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
miałem problem z przednią szybą, myślałem że będę musiał ekierkę wymienić, ale wystarczyło psiknąć silikonem w spreju po uszczelkach i problem się rozwiązał, amortyzatorki tylej klapy wymieniłem za 19zł za sztukę ;)
~Miro
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
Niezawodność samochodu oceniłbym na doskonale ale zaznaczam dobrze gdyż samochod 2x stanął na lawecie z powodu alarmu i raz przy przebiegu 15000 odmówiła posłuszeństwa pompa sprzęgla. Oczywiscie wszystko objela gwarancja.
~Toyota Man
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
1x zarowka mijania, oraz przednie tarcze z okladzinami po 50 tkm to troszke za szybko, choc hamulce sa rewelacyjne jak na te klase pojazdu oczywiscie i kilka razy musialem :stanac w miejscu:
~Marek W
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
wszystko gra, jedyna usterka jaką zanotowałem to zwijająca się uszczelka przedniej/bocznej szyby podczas podnoszenia szyby/wymieniona w ASO,reszta jest super ok. Auto godne polecenia dla rodziny i do pracy
~przemo
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
bez zarzutu, 3 lata i ponad 60tyś km, JEDYNE co szwankuje, to sprzęgło - trzeba naoliwić bo pedał trochę skrzypi, ale cichutko i pod koniec, więc się nie śpieszę
~fan japans cars
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
dwa razy zarowka ( lewa potem prawa przez 80 tkm) oraz tarcze hamulcowe, od szalenczej jazdy, wmiana przy 50 tkm razem z klockami, reszta \"oby tak dalej\"

Toyota Corolla IX (E12) – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~sirand
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
Do tej pory nic się nie zepsuło. Żarówki świateł mijania wytrzymują około 20 tyś. km komplet, ale to są koszty eksploatacyjne.
Toyota Corolla IX (E12) Kombi