Oceny Toyota Corolla IX (E12) Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW 2004-2009

Toyota Corolla IX (E12) Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW 2004-2009 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Toyota Corolla IX (E12) Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW 2004-2009

~intelektualista
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
Kupiłem ten samochód jako używany i początki nie były łatwe (nie chodzi o usterki). W porównaniu do VW jakoś Toyota nie przyłożyła się do dobrego spasowania elementów tapicerskich. Oczywiście musiałem przyzwyczaić się to turbo i wszystkiego co z nim związane. Teraz po pół roku używania tego samochodu jestem zadowolony, nic się nie psuje, przebieg 218tusięcy to dopiero początek życia tego silnika (oczywiście trzeba o wszystko dbać). Po liftingu...
3,7
~Sylwek
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
Po prawie 2 latach (łącznie od nowości 160 tys. km na liczniku) niestety muszę stwierdzić, że całokształt tylko przeciętny :( Wcześniej zawsze twierdziłem, że Toyota Corolla \"ponad wszystko\" ... teraz :( chyba jednak przesiądę się na coś innego - droga w zakupie, a nie daje już w zamian tej niezawodności co kiedyś. Aby było wszystko jasne - w rodzinie zostawiam sobie T.Cor. 97 r. z 240 tys. na liczniku (tam się nic nie dzieje) a tej z...
3,5
~Wojtek
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
Opisywana Toyota jest autem służbowym, różne osoby nią jeżdżą. Gdyby była niezawodna dostałaby najwyższa ocenę. A tak to niczym szczególnie nie zachwyca. Ot takie szare przeciętne auto z zewnątrz jak i w środku. Poniżej 2000 obrotów nie da się jechać. Auto jest mulaste, nie raz aż hamuje przy gwałtownym naciśnięciu gazu. Ale za to kręci się jak benzyna a jak turbina osiągnie te 2000 to jazda jest bardzo przyjemna. Silnikami TDI jeździ się...
~Piotr
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
Moim zdaniem samochód doskonały od strony niezawodności i spalania. Bardzo dobrze wyciszony, stosunkowo pakowny. Posiada bardzo dobre hamulce. Silnik mimo, że 1,4, to zupełnie wystarczający jak na ten samochód. Samochód niestety trochę nudny biorąc pod uwagę wygląd i silnik. Zdecydowanie polecam jeśli ktoś szuka samochodu na lata.
~Raf
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
Oszczędny silnik, dobry układ jezdny, przyzwoite hamulce, dużo miejsca w środku, ładna sylwetka nadwozia. Ogólnie samochód godny polecenia, którego wartość na rynku wtórnym jest wyższa od konkurencji. Trudno znaleźć dobry egzemplarz bo gdy tylko się pojawi na rynku wtórnym szybko znajduje nowego właściciela. Warto zainwestować w lepszą wersję wyposażenia Luna lub SOL. Samochód jak najbardziej rodzinny takie mniejsze kombi.
~sirand
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
Samochód jest wykorzystywany do codziennej eksploatacji, głownie na zatłoczonych trasach i dystansach od 40 do 200 km oraz do przewożenia 2-3 osób i niewielkiego bagażu, w tej roli sprawuje się doskonale. Wjazdy wakacyjne 4 osób z bagażem na dystansach dziennych do 800 km też nie sprawiają problemów.
Dziennik kosztów dla Toyota Corolla IX (E12) Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
5,7
~fan japans cars
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
Nierzucajace sie w oczy kombi, ekonomiczny, niezawodny, troszke przymaly ale nie ma nastpecy dla niego w mym domu, jak czytam opinie o innych markach to wlos na glowie sie jezy i zostaje calowac Corollke po kierownicy i dbac o nia jeszcze bardziej aby na jeszcze dlozej starczyla ;). Ogolnie nieiwdac po niej sladow zuzycia, ba po wysprzataniu jeszcze unosi sie aromat nowosci (chemii nieuzywam do czysczenia)
~ToyotaFan
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
Raczej mozna rzec doskonale, pewnie jezdzac bardziej spokojnie i hamujac bardziej silnikiem... dojechalbym na tarczach do 60 tys. km, ale uwazam to za lekka wpadke tego modelu, tlumaczenie i dorabianie ideoologi ze musi sie scierac bo dobrze dziala zakrawa na kpine ;)
~przemo
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
jak na moje potrzeby, auto jest za \"rodzinne\" (oszczędne, bezawaryjne, pojemne, z dużym bagażnikiem, komfortowe itp) - wolałbym coś z mocniejszym silnikiem i bardziej twardym układem kierowniczym/zawieszeniem
~andrzej_60
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
Jest chyba lepiej niż się spodziewałem zamawiając w salonie ten samochód i mimo, że istnieje obiegowa opinia o odejściu nowych corolli od legendarnej niezawodności, mam nadzieję że w moim przypadku się nie sprawdzi.
Toyota Corolla IX (E12) Kombi