Lista ocen Toyota Corolla IX (E12) (606) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 649 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tom
Sedan 1.4 i 16V 97KM 71kW
Ogólnie pracuje bardzo dobrze. Jedyne zastrzeżenie - w czasie silnych mrozów (-20-25 stopni) ogrzewanie dawało jednak trochę za mało ciepła
~Piotrek
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
Słaba wydajność wentylacji i kiepskie pokrętła. Klima manualna trochę słaba porównywalna do tej w Astrze. W Leonie świetny climatronic. ocena 3
~MichałG
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
częste czyszczenie filtrów w klimatyzacji bo powodują znaczne zmniejszenie efektywności. Mam ogrzewanie postojowe i to jest rewelacja!
~adam
Hatchback 1.4 i 16V 97KM 71kW
aby można bylo mowic o wydajnej wentylacji trzeba ustwic jej przelacznik na 4-a co sie z tym wiąze, wiadomo... szum wentylara jest dosc glosny
~Witek J.
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
szybkie nagrzewanie i chłodzenie, klima co prawda manualna ale umożliwiająca pełną regulację zarówno siły nawiewu jak i temperatury powietrza
~Krzysztof
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
w mroźne dni diesel niestety długo się nagrzewa i do ogrzania wnętrza potrzeba czasu, ale jest dodatkowa nagrzewnica, która w zasadzie rozwiązuje ten problem
~drpap
Hatchback 1.4 i 16V 97KM 71kW
Super, trzeba tylko pamiętać o okresowej wymianie filtra przeciwpyłkowego, bez tego kicha, jeszcze bajer dla teściowych - obieg wewnętrzny.
~maciek
Sedan 1.4 i 16V 97KM 71kW
silnik przy obecnych temperaturach nagrzewa sie bardzo szybkko, nawiewy działaja cicho i skutecznie..nie mam tez kłopotów z parującymi szybami.
~vagabunda
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
Mam klimatyzację automatyczną i czasami mam wrażenie że ręcznie można by nastawy zrobić lepiej ale to pewnie jakieś uśrednienia dla leniuchów.
Dziennik kosztów dla Toyota Corolla IX (E12)
6,6
8,3
9,5
~sirand
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
Automatyka w układzie wentylacji sprawuje się bez zarzutu. dodatkowa nagrzewnica silnika niewiele przyśpiesza osiągnięcie wymaganej temperatury w mroźne dni.