Oceny Toyota Corolla IX (E12) Sedan 1.4 D-4D 90KM 66kW 2004-2007

Najnowsze oceny Toyota Corolla IX (E12) Sedan 1.4 D-4D 90KM 66kW 2004-2007

3,8
~Marek
Sedan 1.4 D-4D 90KM 66kW
Bardzo dobry i bardzo wygodny samochód. Nie jest to może rakieta, ale walcem drogowym też nie jest.Bardzo korzystna proporcja osiągi/spalanie. Wygodny pojazd do miasta i na trasę. Moim następnym samochodem też będzie Corolka :-)
3,2
~Piotr Wawa
Sedan 1.4 D-4D 90KM 66kW
Jestem bardzo niezadowolony z użytkowania. W tej cenie można kupić zdecydowanie coś lepszego i z lepszym wykończeniem i stylistyką. Auto jest nudne szare i plastikowe. Reasumując - nijakie auto dla nijakich ludzi, bez gustu i smaku.
3,5
~tadeusz
Sedan 1.4 D-4D 90KM 66kW
Mam Corollę od 2006r z silnikiem D4D.Na tym silniku można śmigać ale:często zaparowane szyby,słabe ogrzewanie,samochód ściąga na lewo i w serwisie nie wiedzą dlaczego(dwa razy naprawiano i nic nie dało),Wymiana żarówek to czarna magia jak się spali w trasie to nik jej nie wymieni-tak to skomplikowane,a powinno być proste jak drut.
~Szekby
Sedan 1.4 D-4D 90KM 66kW
Nie dam max. oceny ale nie jest źle. Ze wszystkich samochodów jakimi jeździłem nie wspominając najdawniejszych : nubira , megane , focus , nissan note , to jednak biorąc całokształt Corolka spisuje się najlepiej. Ale pełnej odpowiedzi będę mógł udzielić za trzy lata , a nie będę pluć na samochód po przejechaniu 3000 km. jak niektórzy to czynią gdy jeszcze nie jest niedotarty.
~andrzej
Sedan 1.4 D-4D 90KM 66kW
jezdzilem wszystkimi markami samochodow jedynie niemcy jeszcze sie staraja ale to dla fizoli w japoncach wszystko jest intuicyjne i dotykowe a jazda to sama frajda nowa corolka to najlepszy samochod jaki mialem lub jezdzilem
~RP
Sedan 1.4 D-4D 90KM 66kW
Trochę droga, 1.4 benzyna prawie 8 tyś tańsza. Po uwzględnieniu kosztów przeglądów, mniejszego spalania, różnica zwraca się po 100 tyś km. Ale łatwiej potem sprzedać i można uzyskać wyższą cene. Nie rzuca się w oczy i o to mi chodziło.
~Franzu
Sedan 1.4 D-4D 90KM 66kW
Samochód spełnia moje oczekiwania, wystarczający dla rodziny 2+1, wystarczający komfort i moc przy niskim spalaniu. Z uwagi na turbodziurę nie nadaje się na sprint ze świateł, ale wyprzedzanie super (trzeba tylko pamiętać o obrotach min.2000).
2,9
~asienczak@wp.pl
Sedan 1.4 D-4D 90KM 66kW
Nowa corolla to nie jest już japoński samochód tylko angielski bubel. Jeździłem przez 10 lat corollą z 1990 roku (japan), przebieg 310000 km i nie miałem userek. Nabrałem zaufania do toyoty i kupiłem nową w 2004 roku i jestem rozczarowany. Nigdy więcej takiego bubla. W serwisie udają że naprawiają ale za to mają dobry bajer. Nie chce mi się więcej pisać bo i tak braknie miejsca na ten negatywny komentarz.
~PAweł
Sedan 1.4 D-4D 90KM 66kW
Bardzo mile auto firmowe . Malo Pali dobrze wyglada przyjemnie sie jezdzi i to zajedfajne twardze zawieszebie jest wspaniale :D cos dla mnie :D tylko silnil 1.4 to toche za maly ale z gazem 7 litrow na trasie to nie jest zle :D Pozdrawiam
2,7
~były zwolennik japońców
Sedan 1.4 D-4D 90KM 66kW
Proszę już tej marki nie kojarzyć z bezawaryjnością - na seris czekasz w kolejce 2-3 dni - to nie ilość samochodów robi te kolejki!! - lecz coraz większa awaryjność..i uwaga przeważnie jeżeli wymieniają jaką część to w ksiżce gwarancyjnej wpisują kontrola - i pewnie stąd te dość wysokie statystyki.Miałem toyotę - nówkę z salonu , kilka znajomych też ma - nigdy więcej tej marki...a szkoda kiedyś to były samochody....
Toyota Corolla IX (E12) Sedan