Oceny Toyota Corolla IX (E12) Sedan 2.0 D-4D 90KM 66kW 2001-2007

Najnowsze oceny Toyota Corolla IX (E12) Sedan 2.0 D-4D 90KM 66kW 2001-2007

3,8
~puuniek@interia.pl
Sedan 2.0 D-4D 90KM 66kW
Skrzynia mało odporna na złe traktowanie - na szczęście 2 bieg został naprawiony na gwarancji. Gwarancji podlegał też amortyzator przedni, który rozpadł się przy przebiegu 105.000, ale ASO wzięło to na siebie (BRAWO!). Wina leży raczej po stronie naszych dróg - każdy wie o czym mówię. Zderzaki dość odporne na zginanie, ale najazd na bryłę śniegu może spowodować pęknięcie delikatnego przedniego spojlera. Przy przebiegu 90.000 wymieniany był...
~eiguw@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 D-4D 90KM 66kW
Jestem posiadaczem już 6 Toyoty Corolli. Aktualna Corolla to "biały kruk" bowiem jest to model E11 FL z silnikiem D4D 2.0 TD. Poprzednie to: 2 szt. - E9 i 3 szt. - E10. Przejechałem nimi ponad 1,5 mln km. Wszystkie posiadane Rolki (Corolle) były produkcji japońskiej. Do tej pory jedyna usterka to awaria pompki spryskiwacza - zaśniedziały styki w wyniku wypadnięcia uszczelki w złączce wiązki. Może swoim "designem" nie są to samochody "hitowe"...
~robo
Sedan 2.0 D-4D 90KM 66kW
Po prostu extra autko :)Autko właściwie bezzawaryjne, niemieckie oraz inne marki mogą sie uczyć od Toyoty jakości! Mało pali 5,5 l/100 przy ostrej jeździe, niski moment obrotowy oraz intercooler sprawia wrażenie że autko na ze 150KM a nie 116KM. TODAY TOMORROW TOYOTA :)
~krzysztof_kakol@op.pl
Sedan 2.0 D-4D 90KM 66kW
Sedan bardzo wygodny, jakość wykończenia jednak niższa niż modelu 1993 wykonanego w Japonii! Na co dzień najbardziej dokucza skrzypienie plastiku w konsoli środkowej, po interwencji serwisu uspokaja się na trzy-cztery miesiące.
~_phr_
Sedan 2.0 D-4D 90KM 66kW
pisze o aucie (Corolla-S) kupionym w Kanadzie gdzie tez mieszkam ,jakosc do ceny($25.000Can) jest ok, ale cena jest podyktowana niezawodnoscia Toyoty na tym rynku,ogolnie jestem bardzo zadowolony,z pozdrowieniami dla wszystkich uzytkownikow drog.
~andrzejrom@wp.pl
Sedan 2.0 D-4D 90KM 66kW
Miałem 6 aut.Francuskie, włoskie i niemieckie.Toyota jest chyba najlepsza pod względem niezawodności.Oczywiście każde jest dobre, gdy nie jeździ się na wariata.Ale to jest szczególnie dobre.Producent mógłby poprawić tylko materiał obiciowy siedzeń , jest b.słaby.

Toyota Corolla IX (E12) – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Andrzej41@op.pl
Sedan 2.0 D-4D 90KM 66kW
Jest to moja pierwsza Toyota i chyba nie zmienię marki. Poprzednio miałem Fiata-dno, Peugeota -za miękki i po 80000 km groził mu poważny remont, Opla 1990-bardzo dobry w przeciwieństwie do nowych. 60000km bez najmniejszych usterek nie licząc przepalonej żarówki. Oby tak dalej.
~matis33@op.pl
Sedan 2.0 D-4D 90KM 66kW
W mojej wersji(5-cio drzwiowa) bagażnik jest troszeczkę za mały, ale jest jeszcze w ofercie sedan. Rewelacyjnie oszczędny. Od 0 do 100 km/ h czas rozpędzania wynosi tylko 10,9 sek. Często, na odcinku ok.300km. komputer pokładowy przy spokojnej jezdzie wskazywał śr. zuż. on.4,1 l.
~Andrzej
Sedan 2.0 D-4D 90KM 66kW
bardzo fajne autko i niezawodne. mało pali dużo miejsca jak na te klasę samochodu
~Gluś
Sedan 2.0 D-4D 90KM 66kW
Następny mój samochód to na pewno też będzie Toyota!
Toyota Corolla IX (E12) Sedan