Lista ocen Toyota Corolla VII Hatchback (84) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 97 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zbyszek
Hatchback 1.4 16V XLi 88KM 65kW
Z przyczyn zawinionych przez producenta nie zepsuło się doslownie nic. Spalone zarówki: reflektora, podświetlenia tablicy rejestracyjnej i deski rozdzielczej. Osłona gumowa prawego przegubu (koszt 20 zł). Piszczy pasek od serwa (oczywiscie nie caly czas, bo chyba bym oszalał).
~Krzysiek ozeo1@wp.pl
Hatchback 1.3 88KM 65kW
Wprawdzie jeżdżę nią kilka miesięcy ale do tej pory nic się nie zepsuło. Był drobny wyciek oleju z uszczelki miski olejowej i zaczyna szumieć łożysko sprzęgłą ale przy 184 tyś km to chyba niewiele. Wiadomo filtry, olej, żarówki, paski - to wszystko co się robi w corolli.
~TG_1993
Hatchback 1.4 16V XLi 88KM 65kW
Po wymianie tego o czym pisałem w kategorii "ekonomiczność" nie byłem już u mechanika. Czasami trzeba dolać oleju, ale to wina poprzedniego właściciela, który nie szanował tego auta z należytym szacunkiem.
~gicior
Hatchback 1.3 16V XLi 75KM 55kW
W Auci wymieniałem tylne amortyzetory oraz łączniki stabilazora, tarcze hamulocwe i to by było na tyle. Czyli typwe elementy, który się zużywają w samochodzie a już na pewno na naszych drogach.
~malutki_18@wp.pl
Hatchback 2.0 D XL 72KM 53kW
nic sie nie psuje,normalka.Skrzypi dosyć wiele elementów plastikowych:kokpit,tapicerka wewn.(oczywiscie plastikowa!),tylna półka,fotele,oparcie juz sie chwieje.Mimo sporych niedomagań nie jest tak żle... .
~DU-DEK
Hatchback 1.4 16V XLi 88KM 65kW
parę drobiazgów się w niej popsuło (np. popsuł się zamek klapki od schowka, rzecz nie osiągalna parę lat temu, trzeba było kleić, a i jeszcze niekontrolowane wycieki oleju).
~Marchewa
Hatchback 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Drobne problemy z 14 letnimi przewodami elektryki.Zdechł mi przez nie akumulator (nie trzymał pojemności)bo kabel w dwóch miejscach dotykał masy.A tak to.Żarówki mi się palą :-)hihiii
~Hubciu
Hatchback 1.3 88KM 65kW
w ciągu 3 lat popaliły mi się prawie wszystkie podświetlenia przycisków i konsoli od nadmuchu, urwana linka bagażnika, urwana linka fotela masażera
~Madmortigan
Hatchback 1.4 16V XLi 88KM 65kW
Pasek rozrządu, klocki,szczęki, świece,1 żarówka i 5 razy olej tyle zrobiłem przez 50000 no i olej zaczął uciekać z miski ale tego jeszcze nie zrobiłem :)
~Malina
Hatchback 1.3 16V XLi 75KM 55kW
plastik na lewym słupku przy kierowcy odstawał czasami gaśnie światło pod pokrętłami od ogrzewania i urwała się sprężynka od szafeczki pod radiem
Toyota Corolla VII Hatchback