Oceny Toyota Corolla VII Hatchback 1.3 88KM 65kW 1991-1997

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Toyota Corolla VII Hatchback 1.3 88KM 65kW 1991-1997

~Hubciu
Hatchback 1.3 88KM 65kW
Corollę kupiłem kiedy miała 9 lat i 149kkm teraz ma 204kkm i 13 lat jak na autko w tym roczniku jest mało awaryjne i ekonomiczne, przy zachowaniu dobrego komfortu jazdy. Wzasadzie nie polecam kupna tego modelu bo wraz z wiekiem ilość usterek i napraw eksploatacyjnych będzie więcej, a części nie są tanie.
~SM
Hatchback 1.3 88KM 65kW
Samochód godny polecenia, bezawaryjny, nie strach nim pojechać w daleką podróż. W miarę komfortowy, a z pewnością ekonomiczny. Sylwestka ponadczasowa, wnętrze też. Denerwują skrzypiące plastyki, słabe seryjne nagłośnienie i ogólnie słabe wyposażenie. Na samochód nie można narzekać, ale jest trochę \"bez duszy\" - jak większość masowych japończyków.
~admirator niezawodności
Hatchback 1.3 88KM 65kW
Jeżdżę regularnie do swego mechanika, który robi przegląd, zamyka klapę i mówi \" proszę jechać\". Wymieniłem zawczasu kilka rzeczy, bo się po prostu zużyły: chłodnicę - 300zł, akumulator - 200 zł, klocki hamulcowe (nie pamiętam ceny). Olej wymieniam co 8-9 tys. km, czyli co 9 miesięcy. Koszty utrzymania - żadne. Problemy - nie ma. Polecam szczególnie paniom i osobom, dla których to będzie pierwsze auto. Warto za pre tysięcy zł. Cudo.
~Anthares
Hatchback 1.3 88KM 65kW
Doskonały samochód, bezawaryjny, ładny i ekonomiczny. Troszkę za mały jak na moje potrzeby i rzadko można spotkać dodatki typu klima, dlatego będę szukał innego samochodu, ale tylko marki TOYOTA, będzie to prawdopodobnie Carina E.
~Krzysiek ozeo1@wp.pl
Hatchback 1.3 88KM 65kW
Jeśli szukasz używanego, wygodnego, niezawodnego, ekonomicznego samochodu o niskich kosztach eksploatacji - to Toyota Corolla z lat 1992 - 97 jest samochodem którego szukasz. Ja zamieniłbym swoją tylko na 5-drzwiową (bo rodzina) z silnikiem diesla (bo sporo jeżdżę) ....toyotę corollę.
~wczopus@interia.pl
Hatchback 1.3 88KM 65kW
Mimo paru usterek oceniam bardzo dobrze. Po prostu ją lubię;-).
~Jakub
Hatchback 1.3 88KM 65kW
Jeśli ktoś szuka oszczędnego, niezawodnego, w miarę dynamicznego i ładnego samochodu - to jedno z najlepszych aut jakie można wybrać
~DaveTofik
Hatchback 1.3 88KM 65kW
W trakcie użytkowania miałem awarie wyskakiwała mi czwórka (KU PRZESTRODZE: niech się wam nigdy nie zdarzy wytracić biegu bez sprzęgła) (Skrzynia biegów)
~baran9
Hatchback 1.3 88KM 65kW
doskonala dynamika spelnia moje wymagania
~iwan.23@wp.pl
Toyota Corolla VII Hatchback