Lista ocen Toyota Corolla VII Hatchback 1.3 88KM 65kW 1991-1997 (9) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Hubciu
Hatchback 1.3 88KM 65kW
Jak dla mnie jest trochę za miękki, zwłaszcza na zakrętach (ale to nie auto sportowe)autko kupione u sąsiadów z zachodu po przejechaniu 60kkm wymieniłem drążki podłużne z tyłu, gumki stabilizatora oraz amorki tez tył- dodam ze stare były oryginalne, po za tym zaczyna lekko stukać przekładnia kierownicza.
~admirator niezawodności
Hatchback 1.3 88KM 65kW
Coś musi w tym aucie stukać, nie może być bez wad Stukają drążki stabilizatorów. Ale co jakiś czas wystarczy podnieść na podnośniku i podkręcić parę śrub. Ogólnie zawieszenie jest bardzo trwałe, niezbyt komfortowe. Auto jest mniej twarde niż auta niemieckie, ale rewelacja to nie jest.
~SM
Hatchback 1.3 88KM 65kW
Zawieszenie niespecjalnie dobrze wybiera nierówności poprzeczne. W zakrętech dobrze trzyma się drogi, choć dość mocno wychyla. Przyzywczajenia może wymagać mocne wspomaganie kierownicy. Ogólnie calkiem dobrze, nie licząc kiepskiego tłumienia nierówności..
~Krzysiek ozeo1@wp.pl
Hatchback 1.3 88KM 65kW
Bardzo dobre na nasze drogi: auto dobrze trzyma się w zakrętach ale jednocześnie dziury nie są zbyt uciążliwe.
~IwonaK
Hatchback 1.3 88KM 65kW
dobrze trzyma się jezdni, nie ma problemów z wchodzeniem w ostre zakręty, nie wynosi
~michal_maj@gazeta.pl
Hatchback 1.3 88KM 65kW
w samochodzie można się czuć bardzo pewnie, płynnie bierze zakręty.
~DaveTofik
Komfortowe i wygodne.
~wczopus@interia.pl
Słabo wybiera nierówności.
~Jakub
Hatchback 1.3 88KM 65kW
Trzyma sie drogi jak przyklejona
Toyota Corolla VII Hatchback