Lista ocen Toyota Corolla VII Hatchback 1.4 16V XLi 88KM 65kW 1991-1995 (30) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~eosrulez
Hatchback 1.4 16V XLi 88KM 65kW
Na postoju i zwykłej spokojnej jeździe do 50-60 km/h jest dobrze. Lecz gdy chcemy wkręcić Corollę na obroty to słyszymy jak silnik jak na Japońca przystało - umila fanom Corolli/Toyoty/Japońców/motoryzacji jazdę swoim dźwiękiem, nawet przy seryjnym wydechu. Na trasie pomimo pełnego zaufania dla tej konstrukcji można przestraszyć się czy aby nie robimy mu krzywdy. To tylko złudzenie, te silniki są pancerne, a złudzenie to odczuwamy przez...
~TG_1993
Hatchback 1.4 16V XLi 88KM 65kW
Pisząc o tym, że karoseria jest jednym minusem, trochę się zapomniałem. Mój dziadek kupując ten model prosto z salonu, spierał się z problemem stykającej przedniej szyby. Pozatym auto lubi skrzypieć na zimnym silniku, a w zimie na każdym progu zwalniającym i nierówności w drodze. Przy większych prędkościach dobre głośniki to podstawa. No ale czego wymagać od takiego staruszka
~Castillon
Hatchback 1.4 16V XLi 88KM 65kW
Bez maksimum punktów, ale tylko dlatego, że dodatkowe wyciszenie podniosło by znacznie wagę i pogorszyło tak trakcję, jak spożycie płynów. Mata pod maska diametralnie zmienia sytuację.
~Zbyszek
Hatchback 1.4 16V XLi 88KM 65kW
Powyżej 4 tys. robi się dość głośno, ale na V-tym biegu jedzie się wtedy ok. 140km/h. Gwizd powietrza w okolicach szyberdachu i górnej części przedniej szyby potrafi zirytować.
~ziomboy
Hatchback 1.4 16V XLi 88KM 65kW
Dobrze słychać co dzieje się pod maską i przy prędkości powyżej 140-150km/h zaczyna się robić dość głośno ale ma to swój niewątpliwy urok.
~Cleo w razie pytań podaję maila rogix@interia.pl
Hatchback 1.4 16V XLi 88KM 65kW
Jeśli nie jeździ się cały czas na wysokich obrotach to w kabinie jest cicho ale gdy lubimy dociskać gaz do końca ( mam ciężką nogę ) słychać silnik
~juras_ep4
Hatchback 1.4 16V XLi 88KM 65kW
Można spokojnie porozmawiać do 120km/h, powyżej tej prędkości trzeba podnieść głos co żona może zrozumieć jako początek kłótni :))
~Madmortigan
Hatchback 1.4 16V XLi 88KM 65kW
No u mnie nie było z tym najlepiej. Poprostu słychać że silnik chodzi a przy wyższych predkościach dochodziła reszta.
~WiCEK.
Hatchback 1.4 16V XLi 88KM 65kW
Przy 100km/h już słychać sporo w kabinie. Ale dlatego mam dobre audio które maskuje tą niedogodność.
~Anka
Hatchback 1.4 16V XLi 88KM 65kW
powyżej 120 powstaje dylemat: muzyka czy jedziemy wolniej ;)
Toyota Corolla VII Hatchback