Ocena kierowcy - Toyota Corolla VII Sedan

Budda 73, 19 lat temu
Silnik 1.6 Si 114KM 84kW
Rok produkcji 1996
Toyota Corolla VII Sedan 1.6 Si 114KM 84kW 1995-1997 - Oceń swoje auto
Auto kupiłem tylko dlatego,że ktoś mi je gorąco polecał .nie byłem zachwycony.Ale toyka potrafi się odwdzieczyć.Jest szybka,tania,niezawodna.No i roczniki do 96,to ostatnie produkowane w japonii corolle.Polecam
Silnik generalnie rewelacja,mógłby być trochę elastyczniejszy,ale bez przesady.Wystarczy go dokręcać z niższych biegów,a kręci przepięknie do 6-ciu koła.
Skrzynia jest precyzyjna,lecz nieco oporna (może to kwestia przebiegu,choć u kumpla z mniejszym przebiegiem jest to samo)
W serwisie porównywałem zawieszenie swojej,i następnego modelu.wszystko idealnie tak samo.generalnie bardzo dobrze trzymające się drogi auto.
Jeżdżę szybko,więc wyciszenie jest ważne,i tu niestety słabo.Zanim wyciszyłem dodatkowo swoją toykę,bywało głośno.generalnie od 120-tu w górę jest głośno.od 160-ciu jest hałas,przy 180-ciu jest to ryk dla fanatyków.
nigdy nie chce mi się tego wszystkiego liczyć.mam ciężką nogę,jeżdżę tylko na 98-ce,a auto i tak mało pali.
nie oszczędzam tego auta,katuję na wysokich obrotach,zawracam na rękawie,jeżdżę szybko po wertepach,nie ma ze mną lekko....jeszcze mnie nie zawiodło
Toyota Corolla VII Sedan