Lista ocen Toyota Corolla VIII Hatchback (206) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 196 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~danio7812
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Dla mnie doskonały choc może nie jestem może ekspertem w motoryzacji ale kilkoma innymi markami miałem przyjemnośc
~XXX wojtas1980@gmail.com
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Zawieszenie ok. bardzo trwałe. Po dziesięciu latach wymieniłem tylne amortyzatory i łączniki stabilizatora z tyłu
~Jacek Lasman
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
nie wiem,jak auto spisuje się na autostradach,ale na polskich drogach pięknie tłumi nierówności, jest bardzo wytrzymały
~arapahoo@wp.pl
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
doskonaly, prowadzenie na prostej i w zakretach doskonale, swietnie trzyma sie drogi i umozliwia szybko jazde w zakretach
~bociolek@yahoo.co.uk
Hatchback 2.0 D 72KM 53kW
trochę za miękkie zawieszenie, no i niskie podwozie, kilka razy jeżdżąc po leśnych wertepach ocierałem podłogą o wystające korzenie
~Marek
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Jak byla nowa to fajnie sie prowadzila hehe Ale po dwoch biciach z boku niestety nie dalo sie juz wyprostowac zawieszenia.
~Robert
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
przy wiekszych predkosciach (ponad 140km/h) samochod malo stabilny przy pokonywnaiu zakretow, lubi "wyrzucic" z drogi.
~SARNA! citizen100m@wp.pl
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
serja to miod i malinka a zgebione to juz ambrozja chociaz co do lacznikow stabilizatora i ich zywotnosci to mam male ale ;)
~P. Smereczyński, ubik@polbox.com
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
po 4,5 roku jazdy znać pewien stopień zużycia, szczególnie tylna oś, ale trzeba wziąć też poprawkę na stare opony
~KarolKa
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
po trzech latach jazdy po Warszawie tylnie amortyzatory wykazują już oznaki pewnego eksploatacyjnego zmęczenia
Toyota Corolla VIII Hatchback