Lista ocen Toyota Corolla VIII Hatchback (206) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 196 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~scorp33
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
Lubie miękkie i komfortowe auta. Moja Toyotka może nie należy do komfortowych (to jest tylko segment C) ale na pewno zawieszenie jest wystarczajaco miękkie jak na mój gust. Nie mam do czego się przyczepić.
~wojtek
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
troche za miekkie zawieszenie, auto jest bardzo komfortowe ale przy wiekszych predkosciach za bardzo sie wychyla w zakretachm, pozatym szybko wybijaja sie gumy stabilizatora, reszta, bez zastrzezen
~Pomorzanin
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Ciut za miękka w zakrętach ale to kwestia stylu jazdy. Fabryczne amortyzatory nie na nasze drogi - po roku były wymieniane w ramach gwarancji. Podwozie jest za głośne przy pokonywaniu "krótkich" nierówności.
~Bartek780
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Raczej trudno oczekiwać fajerwerków w prowadzeniu. W wersji z hydraulicznym wspomaganiem nie ma problemów przy jeździe, ale trzeba się trochę nasiłować przy parkowaniu.
~esox
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Szybko przy dużym wietrze nie pojadę - wina prawdopodobnie przednich amorów i wyeksploatowanych sprężyn. Do 110 bezpiecznie powyżej rozpędzam się tylko przy bezwietrznej aurze.
~Margita
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Bardzo dobry, autko się świetnie prowadzi, czasem zarzuca tyłem na ostrych zakrętach (liftback), ale odkąd mną tak \"zarzuciło\", uważam i nie mam z tym żadnych problemów.
~Ćwierćwieczny
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Bardzo dobre tłumienie nierówności, zero luzu na kierownicy, działa całkiem precyzyjnie. Dosyć duży promień skrętu, przynajmniej po przesiadce z malutkiego auta. Poza tym wszystko ok.
~markopolo1970
Hatchback 2.0 D 72KM 53kW
Nie jest to sporotwy wóz ale jak na spokojnego compacta prowadzi się bardzo dobrze. No i w koncu kupilem ja z przebeigiem 170000 tys.km. wiec zawieszenie nie pracuje jak takie z salonu
~Coach64 buziu1964@tlen.pl
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Tutaj Toyocie nie można nic zarzucić. Francuzi wymyślili belkę skrętną, tutaj układ wachaczy i autko płynie, zgrabnie, mięciutko, żadnych stuków, puków, po prostu POEZJA
~Kamil J.
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Bardzo precyzyjny układ jezdny dający frajdę z jazdy. Znacznie wg mnie lepszy niż w Golfie III którego prawie już nie spotykamy na ulicach.
Toyota Corolla VIII Hatchback