Oceny Toyota Corolla VIII Hatchback 2.0 D 72KM 53kW 1997-2002

Najnowsze oceny Toyota Corolla VIII Hatchback 2.0 D 72KM 53kW 1997-2002

2,2
~Paweł Zwoliński
Hatchback 2.0 D 72KM 53kW
Niestety zakupiłem wersję 1.9d a to znaczy ,że silnik jest produkcji francuskiej taki sam jak citroenie berlingo, podobno mniej trwały od tego 1.9d którego montowano do poloneza!!!.Jak przyszło do kupowania 2giego silnika to się okazało ,że ten od poloneza niestety nie pasuje a poza tym silnik od poloneza wytrzymywał 3x tyle co ten nowszy montowany do berlingo corolli i jeszcze jakichś peugeotów. Niestety mój 1.9D jest awaryjny i mniej trwały...
~marart
Hatchback 2.0 D 72KM 53kW
Śmieję się, że jest to samochód mojego życia. Ze względu że przejechałem nim po wielu krajach i nigdy nic się z nim nie działo. Nie jest zbyt piękny, ani zbyt szybki ale zrekompensował mi to tym, że nic się z nim działo. Przesiadam się teraz do PREVI i mam nadzieję, że będzie równie dobrze.
~83pawel
Hatchback 2.0 D 72KM 53kW
Dla mnie idealny samochód. Staroć a przy przebiegach ponad 40tyś na rok, tylko eksploatacyjne materiały do wymiany. Jedyny diesel, który przy -21 bez problemu odpala po jednym obrocie wału! Jedynie skrzynia nie przystosowana do szybszej jazdy na trasie. Powyżej 100km/h męczy hałas i robi się nieekonomicznie
~rak67
Hatchback 2.0 D 72KM 53kW
Może stylistyka tego auta się nie podobać , ale ja wolę jeżdzić a nie stać w warsztacie . 215000 km.na liczniku a kierownica jest jak nowa ,wszystkie przełączniki nie powycierane , fotele też,lakier i zabezpieczenie antykorozyjne b. dobre.Trasa też mu nie straszna nieżle połyka kilometry. Im dłużej użytkuję corollkę tym bardziej mi się podoba ,inni użytkownicy innych modeli mają odwrotnie im dłużej tym szybciej chcą się pozbyć.
~inżynier elektromechanik
Hatchback 2.0 D 72KM 53kW
Mechanicznie i elektrycznie samochód niezawodny. Bardzo dobrej jakości blachy lecz miernej jakości lakier. Samochód bardzo mały o małej mocy. Jest przysłowie które go opisuje -> \"Pozbawiony wad i przyśpieszenia\". Dla dwuosobowej rodziny niewielkich rozmiarów ludzi będzie ideałem.
~markopolo1970
Hatchback 2.0 D 72KM 53kW
Fajne kompaktowe autko. Elastyczne, mało pali i ma opinię jednego z najmniej zawodnych pojazdów na rynku mimo swojego wieku. Nie jest obiektem zainteresowania złodziei i to jest takze jego plus. Do wyzycia sie mam motocykl a Toyotka służy do przemieszczania się z punktu A do punktu B i z tego zadania wywiązuje się znakomicie
Dziennik kosztów dla Toyota Corolla VIII Hatchback 2.0 D 72KM 53kW
5,6
~znafca
Hatchback 2.0 D 72KM 53kW
Toyota. Słowo klucz do tego auta. Niezawodne, oszczędne i super komfort z jazdy. Tatusiowy wóz. Rodzinny? Jak najbardziej! Dla kobiety? Raczej nie.(wersja lifeback) Samochód dla ludzi już poukładanych, taki stylowy. Z wyglądu trochę dziwny, ale reszta to rekompensuje. Polecam z całego serca!
3,8
~zzbych1
Hatchback 2.0 D 72KM 53kW
Fajne autko ,oszczedne przedewszystkim,niestety jak dla mnie za małe ,wole wieksze auta,i jednak wiecej mocy zeby bylo.Jesli jednak ktos chce oszczedne auto ,dosc dobrze wyposazone m.in 4xpp,4xes,abs,klima,diesel,niezły rocznik,to polecam.Drugi raz bym nie kupił ze wzgledu na brak miejsca i dynamike tak jak wczesniej pisalem
~Maciej
Hatchback 2.0 D 72KM 53kW
To dobry wybór dla osób którzy nie będą oczekiwać mocy BMW, prestiżu Mercedesa i przestrzeni VOLVO. Auta nie kupię drugi raz bo szukam czegoś większego i zdecydowanie mocniejszego, co nie znaczy że nie doceniam walorów Corollki.
~waskimarcin
Hatchback 2.0 D 72KM 53kW
4 z dużym plusem główne zalety to ekonomia i użyteczność!!
Toyota Corolla VIII Hatchback