Oceny Toyota Corolla VIII Hatchback 2.0D D-4D 90KM 66kW 2000-2002

Toyota Corolla VIII Hatchback 2.0D D-4D 90KM 66kW 2000-2002 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Toyota Corolla VIII Hatchback 2.0D D-4D 90KM 66kW 2000-2002

~Waldek
Hatchback 2.0D D-4D 90KM 66kW
Wymarzone auto od pierwszej prezentacji, jednak dopiero teraz stać mnie na nie. Przebieg przy zakupie 240000 nie przerażał. Na początek wymienione: tarcze, klocki, wszystkie gumy w zaciskach hamulcowych, linki ręcznego, tuleje i łączniki stabilizatora tył i pasek osprzętu. Jeszcze pony NOKIAN i nie zrozumie skąd narzekanie na hamulce tego auta, nawet na mokrym. Po roku założyłem nowe centralne przewody hamulcowe (mocno skorodowały pod...
~Roccos
Hatchback 2.0D D-4D 90KM 66kW
Dla niewymagających kierowców, którzy chcą przemieszczać się codziennie z domu do pracy to auto jest idealne. Tanie w eksploatacji, nie ma zbędnej elektroniki więc nie ma się co psuć. Ruda jest tzw. największą bolączką tego auta, troszkę szkoda że zabezpieczenie antykorozyjne nie jest takie jak w szwedzkich autach... Obowiązkiem jest garażowanie. To już moja druga COROLLA i znowu się nie zawiodłem. Fajne jest to, że te auta nie tracą na...
~djm
Hatchback 2.0D D-4D 90KM 66kW
Samochód idealny do codziennego użytku, moje codzienne przebiegi ok. 100km, dla rodziny max 2+2. Szczególne uznanie za niezawodność i silnik.
~luk
Hatchback 2.0D D-4D 90KM 66kW
Niezawodne auto, nie zawiodlo nigdy. Pokusilem sie na Focusa i tera zaluje. Zachcialo sie mlodszego :-( Corolla byla bezawaryjna i bez kosztowa, rewelacja
~rak67
Hatchback 2.0D D-4D 90KM 66kW
stylistyke i osiągi zapewniają inne auta , to auto zapewnia spokój , ja wole jeżdzić niż stać w serwisie ,tak jak było z moimi poprzednimi -(nowymi )autami.
~wisio93
Hatchback 2.0D D-4D 90KM 66kW
Jestem zadowolony, ale trochę brakuje mi w nim mocy. Świetne autko na jazdę po mieście i poza nim, ale na autostrady i tym co upajają się prędkością polecam coś innego
3,7
~VIC
Hatchback 2.0D D-4D 90KM 66kW
Dobre auto , za przyzwoite pieniądze, dla niedużej rodziny (2+0 lub 2+1), najlepiej dla niewysokich osób.
~piotr
Hatchback 2.0D D-4D 90KM 66kW
to jest diesel Toyoty nie zawodny ale nie tani .Nie psuje sie ale zacznie sie psuc .i wtedy kaplica...2880 regenerowany jeden wtrysk .ale nie zamienie na zadne inne .nie zawodny.!samochód. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Krzysiek mechanik
Hatchback 2.0D D-4D 90KM 66kW
Auto super niezniszczalne i tanie w eksplatacj
~kudłaty
Hatchback 2.0D D-4D 90KM 66kW
za krotka 2ka. 5ka super zakres. w trasie brakuje 6ki (Skrzynia biegów)
Toyota Corolla VIII Hatchback