Lista ocen Toyota Corolla VIII Kombi (24) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~SUHARSKI
Kombi 2.0 D 72KM 53kW
Dalem za nia ze wszystkimi oplatami i charczem przewoznika ok 18 000 rok temu z przbieg 145 000 km, klima, 4 poduchy, ABS, el szyby przod, el. lusterka, halogeny przod/tyl nie wimem czy to malo czy duzo, raczej nie byla to wielka okazja ale mam solidny samochod i nie zaluje. jets OK.
~mx31@o2.pl
Kombi 2.0 D 72KM 53kW
W moim przypadku było tak, że samochodzik przyjechał do Polski jako "mienie przesiedleńcze" i jako nowy (bo taki był w rzeczywistości) kosztował mnie tyle co ówczesny Lanos.... 40 tys zł....
~Paweł
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Auto trzyma cenę na rynku wtórnym, ale nie powinno się żałować wydanych pieniędzy. A poza tym, przy sprzedaży za lat kilka będzie się mile zaskoczonym małym spadkiem wartości auta.
~Kris
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Auto kupiłem za kwotę, za którą dostałbym starego niemieckiego trupa- a jeździ się jak autem prawie nowym, takie jest poczucie i nikt tego nie zmieni- ale o auto trzeba dbać
~OzMar 72
Kombi 1.3 i 16V 86KM 63kW
Cena zakupu używanej Corolli jest duża. W porównaniu z innymi autami tej klasy strasznie duża. Jednak w tej cenie jest spokój i pewność, że auto nie zawiedzie w długiej podróży.
~Pahoo
Kombi 2.0 D 72KM 53kW
W kategorii aut 10 - letnich zdecydowanie tańsza od Golfa o innych niemieckich marek. Naprawdę warto. Nie ma już problemu z częściami - jest sporo zamienników.
~karolcia20
Kombi 2.0 D 72KM 53kW
Jakość jest dobra a cena - każdy widzi. Można mieć młodsze auto z mniejszym przebiegiem lepiej wyposażone a mimo to koszty utrzymania będą wyższe.
~miczie
Kombi 2.0 D 72KM 53kW
Myślę, że do dobry samochód w tej klasie. Zdecydowanie wart swojej ceny. Pieniądze wydajesz przy zakupie później kosztuje cię niewiele.
~Jacek
Kombi 2.0D D-4D 90KM 66kW
Kupiona jako dwunastolatka z bardzo dobrym wyposażeniem za 12000. Uważam to za bardzo dobrą cenę jak na takie auto.
Dziennik kosztów dla Toyota Corolla VIII Kombi
6,2
6,9
9,2
~lkr1988
Kombi 1.8 i 16V 4WD 110KM 81kW
Samochód mi sie podoba ale nie bede kupywał nastepnego samochodu z wersji Corolla, inna Toyota TAK, lecz taka sama corolla NIE
Toyota Corolla VIII Kombi