Lista ocen Toyota Corolla VIII Kombi (31) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Chyba Toyota maksymalnie wykorzystała przestrzeń w tym kombi, bagażnik bardzo pojemny z tyłu mogło by być ciut więcej miejsca ale ogólnie nie ma co narzekać.
~tadzior
Kombi 2.0 D 72KM 53kW
Dla mnie bomba. Jestem wysokim człowiekiem i w tym samochodzie nie mam żadnych problemów. Także nie będę się na ten temat zbytnio rozpisywał jest ok.
~OzMar 72
Kombi 1.3 i 16V 86KM 63kW
Miejsca z przodu jest dużo ale z tyłu jest.... jak to w małym kombi. Bagażnik nie jest olbrzymi ale zadawalający, zawsze można położyć część kanapy.
~karolcia20
Kombi 2.0 D 72KM 53kW
Dla czterech osób wystarczająco, pięć też da radę, a że apetyt rośnie w miarę jedzenia to i tu można marudzić.
~jz01@op.pl
Kombi 1.3 i 16V 86KM 63kW
z uwagi na mój wzrost (prawie 190cm) muszę fotel cofnąć na maxa. wtedy co pokaźniejszym pasażerom brakuje miejsca z tyłu.
~kobreti
Kombi 1.3 i 16V 86KM 63kW
Powiem tak: mogło być lepiej, szczególnie jeśli chodzi o pasażerów z tyłu... Wszystko na styk, ale to przecież nie Avensis...
~Pahoo
Kombi 2.0 D 72KM 53kW
Jak na te rozmiary autka - rewelacja. W cztery dorosłe osoby podrużuje się całkiem znośnie.
~miczie
Kombi 2.0 D 72KM 53kW
Przy moich 180cm, super. Wyżsi mogą mieć gorzej, ale bez przesady. Z tyłu komfort odpowiedni dla tej klasy.
~jazlo
Kombi 1.3 i 16V 86KM 63kW
kierowca ok natomiast tył ciasno bagażnik z butlą zamiast koła bardzo mały
~Wicio
Kombi 1.3 i 16V 86KM 63kW
Kierowca powiedzmy ze siedzi wygodnie, ale pasazerowie z tylu .... litosci
Toyota Corolla VIII Kombi