Lista ocen Toyota Corolla VIII Kombi (38) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jazlo
Kombi 1.3 i 16V 86KM 63kW
miasto lato około 10 zima duży śnieg nie odgarnięty czyli ciągła przeprawa do 13 trasa około 8,5 wszystko na gazie moim zdanien dobrze jak na kraków
~Wicio
Kombi 1.3 i 16V 86KM 63kW
Jak dla mnie jak na silnik 1.3 za duzo......bez osiagow oraz bez oszczedzana.....10 miasto ponad 7 w trasie......mniej palila honda 1.5 z 92:/
~Paweł
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
hmm...tu raczej moja corolla nie złapie plusa- pali więcej niż auta konkurencji. Diagnoza mechanika: \" Panie Toyoty tak mają\" :)
~Bolesław Wieczorek
Kombi 1.8 i 16V 4WD 110KM 81kW
auto oferuje niazłą dynamikę i nie przestaje być ekonomiczne,przeglądy w cenach takich jak u innych producentów
~Radek_76
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Przesiadłem się z mniejszego autka i byłem pewien, że to odbije się na stacjach benzynowych jedyną różnicą jest tylko większy bak :))
~Szakal
Kombi 1.3 i 16V 86KM 63kW
W porównaniu do współczesnych modeli przeciętnie ale wśród swoich rówieśników doskonale - ogólnie dobrze.
Kombi 1.3 i 16V 86KM 63kW
Zużycie paliwa:trasa 5,4l;mieszany 6,7l,miasto 7,8l. Części eksploatacyjne raczej tanie-dużo zamienników.
~OzMar 72
Kombi 1.3 i 16V 86KM 63kW
Corollka zrobiła dobre wrażenie bo w trasie zaspokoiła się 5,5 litra/100 km. Dla mnie super wynik.
~Jacek
Kombi 2.0D D-4D 90KM 66kW
Oleje, filtry na czas, tankować i jeździć póki się ropa na świecie nie skończy :)

Toyota Corolla VIII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Pahoo
Kombi 2.0 D 72KM 53kW
Zużycie paliwa miasto - 6,9l/trasa - 6,1l, naprawdę przyzwoicie.
Toyota Corolla VIII Kombi