Lista ocen Toyota Corolla VIII Kombi (38) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mariusz z mazur
Kombi 1.3 i 16V 86KM 63kW
na trasie zwłączoną klimą cztery osoby z pełnym bagażnikiem 7l gazu miasto bardzo różnie od 9 latem do 13 zimą ale na bardzo krótkich odcinkach, jak kupiłem to zminiłem amorki poza tym nic zrobiłem nią 18tyś.bez awaryjnie inni wyśidają
~miczie
Kombi 2.0 D 72KM 53kW
Jeżeli silnik 2.0 na trasie bierze 5,5 l/100km, a w jeździe mieszanej w zimie (wrzesień-luty) 6,5 l/100km to nie mam pytań. To są dane z naszych dróg (100-120km/h). Co się dzieje powyżej 120-tu w dłuższej jeździe jeszcze nie sprawdziłem.
~jz01@op.pl
Kombi 1.3 i 16V 86KM 63kW
na baku robię do 600 km - nie mam lekkiej nogi. nie korzystam z ASO - kolega mechanik moją rolką się zajmuje. Koszty jego robocizny: wymiana amortyzatorów przednich - 50 zł, wymiana rozrządu - 100 zł - nic innego w niej nie robiłem.
~lkr1988
Kombi 1.8 i 16V 4WD 110KM 81kW
hmm Tu nie ma Ameryki :) Samochod w stosunku spalania jest typowym amerykaninem, pali duzo nie zkładałem gazu bo mnie stac na benzyne ale spala około 12-13 litrów w miescie a na trasie około 7,5 -8,5 Litra na 100km
~Krzysztof K.
Kombi 1.6 i 16V 108KM 79kW
Zużycie paliwa ( gazu) na średnim poziomie, chociaż w porównaniu do jazdy na benzynie, jest to duży ale bardzo ekonomiczny samochód, gdyż cena gazu od wielu lat jest na poziomie połowy ceny benzyny.
~tefio
Kombi 1.6 i 16V 108KM 79kW
tu juz bedzie gorzej, chyba zaloze gaz bo moj budzet nie wytrzyma dlugo takich wydatkow, powiem tak 12l to miasto, na trasie 7-8l zalezy jak sie jedzie, to duzo, no ale to w koncu 110KM
~Henry
Kombi 1.6 i 16V 108KM 79kW
Srednie zuzycie 8.5l/100 km trasa 10l/100 km misto, przeglady w normie, ceny napraw Toyoty wyzsze niz przecietnie, oryginalne czesci tez, mozna jednak tanio kupic zamienniki renowmowanych firm.
~Adam
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Na zimowkach pali mi 7,5 na dojazdach do pracy wiec 65% trasa reszta miasto :) Chyba jest oszczedna , choc jeszcze swiec nie wymienialem. na baku 600km smialo robie (~43l)
~lukasz666g
Kombi 1.3 i 16V 86KM 63kW
latem z klimą po warszawie ;( 7-7,5 zimą 8-9.5 super zima jaka była ostatnio (-25) doszło do 12 ale przed startem troche stała i się grzała i dystans do pracy 4km

Toyota Corolla VIII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~dracaron
Kombi 1.3 i 16V 86KM 63kW
Autko bardzo ekonomiczne. Spalanie pb i gazu bardzo małe jak na ten rocznik. Naprawy też w dobrej cenie i to myślę, że zasługa popularności.
Toyota Corolla VIII Kombi