Lista ocen Toyota Corolla XI Sedan Facelifting 1,6 Valvematic 132KM 97kW 2016-2018 (22) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~krzysiek1916
Sedan Facelifting 1,6 Valvematic 132KM 97kW
Bardzo przestronne wnętrze. Rozstaw osi 2,7 m (jak w Avensisie) daje efekty. Z przodu prawie bez zarzutu (jedynie ta zbyt nisko dla mnie ustawiona kierownica), przestronnie i na fotelu i nad głową. Z tyłu żadnych uwag. Przy ustawieniu fotela pod siebie (185 cm) siadam za sobą bardzo komfortowo - przed kolanami minimum 5 cm wolnego miejsca; nad głową z tyłu jeszcze ok, ale tam zapas już mniejszy. Nawet jak pasażer z przodu będzie chciał...
~Jarosław
Sedan Facelifting 1,6 Valvematic 132KM 97kW
W swojej klasie cenowej raczej nie ma sobie równych. Z przodu jest bardziej niż ok, z tyłu zaś bardzo dobrze. Ponadto dobrą robotę robi brak tunelu środkowego i bardzo wygodny podłokietnik z tyłu. Bagażnik również jest bardzo obszerny, jednak jak na rodzinny samochód tylko jeden haczyk w środku to jednak nieporozumienie. Do wad zalicza się jakość podłogi bagażnika - po prostu śmiech na sali. Poza tym zawiasy wchodzą w przestrzeń bagażową.
~Pajak374
Sedan Facelifting 1,6 Valvematic 132KM 97kW
Przy moich wymiarach a mam 2m wzrostu jest dozo miejsca i bardzo komfortowo się siedzi za kierownicą. Sam za sobą siadam bez wciskania sobie kolan w oparcie. A fotel kierowcy mam na maksa odsunięty. Do tego z tyłu na środku nie ma tunelu jest całkowicie płaska podłoga. Dzięki czemu nawet osoba siedząca na środku podróżuje komfortowo.
~Konrad
Sedan Facelifting 1,6 Valvematic 132KM 97kW
Super, Estetycznie, wygodnie, miejscami twarde plastiki ale nie rażą, Wygodne fotele, dużo miejsca z tyłu. schowki uchwyty na kubki z przodu i z tyłu. Znowu Corolla dobrze bo jak ma być. I coś co zabrzmi śmiesznie ale nie wiem jak mogłem jeździć autami bez miejsca na 1.5 litrową butelkę w drzwiach. Corolla ma. W każdych drzwiach.
~kajetan666
Sedan Facelifting 1,6 Valvematic 132KM 97kW
Jest dobrze nie brakuje miejsca dla osób dobrze zbudowanych. Cztery osoby z bagażami się mieszczą. Jak na narty to raczej 3 osoby chyba, że bagażnik dachowy. W piątkę na krótkie trasy po mieście. Po złożeniu foteli można włożyć nawet dwa rowery ze zdjętym przednim kołem, plus bagaże więc jak na sedan jest dobrze.
~piotrlct
Sedan Facelifting 1,6 Valvematic 132KM 97kW
Corolla może pochwalić się spora ilością miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu auta, a to za sprawą 2700 mm rozstawu osi. Tunel środkowy jest ledwo zaznaczony i nie przeszkadza 3 pasażerowi z tyłu. Kierowca ma wokół siebie sporo miejsca, nie ma mowy tutaj o obijaniu łokciami czy kolanami czegokolwiek.
~paweł_nati
Sedan Facelifting 1,6 Valvematic 132KM 97kW
Myślę że o ile nie zamierzamy wozić z tyłu koszykarzy lub siatkarzy :) to jest naprawdę super, dużo miejsca na nogi z tyłu. Przód to inna bajka 180cm czy 200cm nie robi na Corolli żadnego wrażenia, będzie komfortowo i wygodnie.
~Marko
Sedan Facelifting 1,6 Valvematic 132KM 97kW
Bez konkurencyjna, kierowca rzecz raczej oczywista. Pasażerowie z tyłu - focus, audi a4 zdecydowanie mniej. Co ciekawe Avensis chyba nie miał więcej miejsca na nogi.
~Maciek
Sedan Facelifting 1,6 Valvematic 132KM 97kW
Jak na auto kompaktowe, baardzo dużo miejsca dla kierowcy i pasażera. Z tyłu również wygodnie, nawet dla 3 osób ponieważ nie ma tunelu środkowego.
~Radomir
Sedan Facelifting 1,6 Valvematic 132KM 97kW
Idealnie. Mam 180cm i full miejsca. Również za mną jest go pod dostatkiem. 3 dorosłe osoby na tylnej kanapie się nie zgubią, ale też ciasno nie jest.
Toyota Corolla XI Sedan Facelifting