Lista ocen Toyota Corolla XII TS Kombi Facelifting 1.8 Hybrid 140KM 103kW od 2022 (7) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Emigrant VAG
TS Kombi Facelifting 1.8 Hybrid 140KM 103kW
Samochód wykonany doskonale, zawieszenie na dziurawej drodze tłumi dziury i nierówności, zaskakująco dobrze. Układy wspomagania kierowcy działają skutecznie, rozpoznawanie znaków i zagrożeń też. Stwierdziłem dwie żenujące wady - manualne fotele i pokrywa silnika ,,na patyk" (pręt stalowy)). Jedną mniejszą - słyszalne szumy toczenia przy większych prędkościach.
~Emigrant VAG
~Damian
TS Kombi Facelifting 1.8 Hybrid 140KM 103kW
W tych pieniądzach nie sposób kupić tak dobrze wykończone i wyposażone auto z innej marki z taką gwarancją niezawodności i ekonomiki spalania. Dużo daje przedłużanie gwarancji do 10 lat. Spokój na lata, chociaż nie wiem czy warto przy tym poziomie bezawaryjności. W Niemczech możliwe przedłużanie do 15 lat.
~Rafał
TS Kombi Facelifting 1.8 Hybrid 140KM 103kW
Nigdy bym sam nie kupil. Dostalem jako sluzbowy i musze sie meczyc. Tesknie za octavia kazdego dnia.
~Dam299
TS Kombi Facelifting 1.8 Hybrid 140KM 103kW
Za te pieniądze wyciszenie powinno być na wyższym poziomie, reszta ok.
~Łukasz
TS Kombi Facelifting 1.8 Hybrid 140KM 103kW
Samochód zdecydowanie za drogi za wersję z pakietem GR Sport płaciłem 141000 brutto.
~stryj
TS Kombi Facelifting 1.8 Hybrid 140KM 103kW
mogło by być taniej no ale co teraz tanio jest
Toyota Corolla XII TS Kombi Facelifting