Oceny Toyota Corolla XII TS Kombi Facelifting 2.0 Hybrid Dynamic Force 196KM 144kW od 2022

Toyota Corolla XII TS Kombi Facelifting 2.0 Hybrid Dynamic Force 196KM 144kW od 2022 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Toyota Corolla XII TS Kombi Facelifting 2.0 Hybrid Dynamic Force 196KM 144kW od 2022

~Dominik
TS Kombi Facelifting 2.0 Hybrid Dynamic Force 196KM 144kW
Mam wersję style 2.0. Jestem bardzo zadowolony szukałem kombi, które miałoby około 200 koni. Fajnie jeździ w trasie, w zasadzie jej jedyny minus to hałas ale to przy 140, poniżej tej prędkości jest okay. Mało pali, dobrze się zbiera. Ma spory bagażnik, uważam, że to był udany zakup.
~GregYas
TS Kombi Facelifting 2.0 Hybrid Dynamic Force 196KM 144kW
Ogólnie bardzo fajne auto, Bardzo niskie spalanie. Świetnia dynamika. Dużo miejsca dla pasażerów, zaskakująco niepraktyczny niby wielki bagażnik. Świetny układ napędowy. fajnie działająca "skrzynia biegów" - przekładnia szczególnie w trybie SPORT. Multimedia do poprawki. Mało schowków z przodu.
~Marek
TS Kombi Facelifting 2.0 Hybrid Dynamic Force 196KM 144kW
Auto bardzo oszczędne, pojemne, wygodne i pewne. Trochę gorzej z wyciszeniem, ale można dołożyć niewiele i dać auto dodatkowo wyciszyć.
Toyota Corolla XII TS Kombi Facelifting