Oceny Toyota GT86 Coupe

Oceny Toyota GT86 Coupe – wybierz silnik

Najnowsze oceny Toyota GT86 Coupe

~Mirosław
Toyota GT86
Moim poprzednim samochodem była Celica (model 1999) którą jeździłem przez 16 lat, dodam-BEZAWARYJNIE! Nie muszę chyba nic dodawać odnośnie decyzji wyboru GT86. Moja Celinka (tak ją nazywam) do dziś jest w rodzinie. Obecnie bryka nią mój syn. Moje porównanie Celica - GT86. Czego mi brakuje w nowej Toyocie? -bagażnika Celicy, -wnętrza, mimo wszystko GT jest bardziej "plastykowe", -komfortu na długich trasach ... i to chyba na tyle. Choć...
~Dawid
Toyota GT86
Długo zastanawiałem się nad wyborem auta dla siebie, GT 86 przykul moją uwagę jeszcze przed premiera, ale takie małe auto? Dla dużego faceta? Ile to pali ? Itd. nie było końca obaw. Pewnego dnia Toyota zaprosiła mnie na jazdę próbną i tydzień później miałem swoje auto ;P nie jest to samochód idealny dla każdego, ale dla mnie jest spełnieniem dziecięcego marzenia, każda wyprawa tym samochodem, czy to do sklepu czy do miasta obok, to sama emocji...
~pkopn
Toyota GT86
Jazda z bananem. W pierwszych km nie mogłem uwierzyć że takie samochody się produkuje. MAX radości i frajdy z jazdy. Można jeździć i jeździć do suchego baku i stacja i znowu zabawa. Wymaga czujności od kierowcy - wymusza doskonalenie jazdy, świadomości co dzieje się z autem na drodze i respektu oraz pokory.
Dziennik kosztów dla Toyota GT86 Coupe
8,2
~Czytelnik
Toyota GT86
Jak ktoś już napisał - jazda z uśmiechem na twarzy. Świetne małe i relatywnie tanie sporotwe auto.
~ppaju
Toyota GT86
Połtora roku się przymierzałem do zakupu. Kupiłem jako 3 auto w rodzinie, takie "tylko dla taty". Nie jestem ekspertem, moja ocena będzie czysto subiektywna.
~trav3rs
Toyota GT86
Toyota GT86 w wersji Acitve. Surowa, dynamiczna, niepowtarzalna. To jeden z tych samochodów, które mają w sobie to "coś".
~Michał
~Wojtek
Toyota GT86
manual w tym samochodzie to cos wspanialego, bardzo precyzyjne przełożenia (Skrzynia biegów)
~Enzo