Oceny Toyota Highlander – wybierz generację

Najnowsze oceny Toyota Highlander

~Barrak
Toyota Highlander II
Pisze o modelu z 2017, ktorego nie przewidział ankieter. Wszystko fajnie gdyby nie ceny akumulatorów w hybrydzie. Duzo jezdziłem po Stanach Highlanderem i uważam, ze jest to swietny samochód ale gdy chciałem kupic powypadkowego Highlandera w Kanadzie - miał m in uszkodzone akumulatory - to okazało sie, ze kosztują one ok. 15 tys dolarów !!! A więc wszystko dobrze jak z elektryką nic sie nie dzieje ale jak już cos sie zepsuje to studnia.
~deepster
Toyota Highlander II
3,5litra hybryda = 280KM, super auto - waga 2,2 tony średnie zużycie paliwa 9 litrów, napęd na 4 koła, przyspieszenie do setki 7 sekund, rewelacyjne przyspieszenie z każdej prędkości, bardzo komfortowy, ale przez to trochę "pływa"
~Tomek
Toyota Highlander II
Nie spodziewałem się takiego komfortu i przyjemności z używania. Auta traktuję użytkowo - ale to kocha cała rodzina. Piersze auto, którym jadę 8 godzin non stop i nie chcę, ani nie potrzebuję zmiennika.
~Amos
SUV 2.4 16V 155KM 114kW
Toyota Highlander I
Auto poza według mnie zbyt miękkim zawieszeniem jest autem bardzo dobrym. Brak jakichkolwiek awarii przy przebiegu prawie 100000 to dzisiaj niespotykana rzecz. Interesuje mnie tylko wymiana \"klocków i oleju\" typowe rzeczy ekploatacyjne. Polecam auto osobom, które szukają auta komfortowego z dobrymi osiągami i bezawaryjnego:)
~Andrzej
SUV 3.3 i V6 24V 4WD 215KM 158kW
Toyota Highlander I
Zużycie ponad opisywane przez innych i oczekiwane przez mnie. Ma to znaczny wpływ na oczekiwane koszty eksploatacji przy ponad średnich, rocznych przebiegach. To jedna uwaga. Druga to dość miękki lakier, łatwo się rysuje nawet o drobne gałazki czy krzaki.
~Konrad
Toyota Highlander II
Rewelacja. Jak ktoś szuka dużej bryki na co najmniej 5 osób z pełnym bagażem z luksusowym wyposażeniem to polecam. Tak jak mówiłem wcześniej to tak naprawdę jest Lexus a nie Toyota! Toyota w USA to nie to co Toyota w Europie!
SUV 3.0 V6 24V 220KM 162kW
Toyota Highlander I
Jak na razie wszystko gra, troche duzo pali ale jak sie przesiada z Hondy civic do suv-a to co sie dziwic. poza tym swietny. testowalem Hundai Santa fe, Ford Explorer, Jeep Grand Cherookee- nie ma jak Highlander
~Robert Tajny
SUV 3.0 V6 24V 220KM 162kW
Toyota Highlander I
Samochod prawie idealny, po dwoch latach ZERO problemow, bardzo cichy(czuje sie jak w Mercedesie albo Lexusie) i wygodny, przyspiesza [prawie] jak sportowy, bardzo funkcjonalny, - mam go w wersji Limited od nowosci - polecam kazdemu kto chce wydac niemale pieniadze ...
~arooo
Toyota Highlander II
Samochód świetnie spisuje się w mieście jak i na trasę. Bardzo uniwersalny. Podjedzie pod krawężnik, zmieści się cała rodzina z bagażem na wakacje. Przyspieszenie ok 7sek. 0-100 km/h
Toyota Highlander II
Bardzo wygodne, duże auto z świetnym silnikiem i bardzo komfortową skrzynią biegów. Wersja 7-miejscowa bez problemu pomieści maksymalną liczbę pasażerów, niestety kosztem przestrzeni bagażowej.
Toyota Highlander