Oceny Toyota Highlander II

Oceny Toyota Highlander II – wybierz silnik

Najnowsze oceny Toyota Highlander II

~Barrak
SUV 3.3 Hybrid V6 24V 212KM 156kW
Pisze o modelu z 2017, ktorego nie przewidział ankieter. Wszystko fajnie gdyby nie ceny akumulatorów w hybrydzie. Duzo jezdziłem po Stanach Highlanderem i uważam, ze jest to swietny samochód ale gdy chciałem kupic powypadkowego Highlandera w Kanadzie - miał m in uszkodzone akumulatory - to okazało sie, ze kosztują one ok. 15 tys dolarów !!! A więc wszystko dobrze jak z elektryką nic sie nie dzieje ale jak już cos sie zepsuje to studnia.
~deepster
SUV 3.3 Hybrid V6 24V 212KM 156kW
3,5litra hybryda = 280KM, super auto - waga 2,2 tony średnie zużycie paliwa 9 litrów, napęd na 4 koła, przyspieszenie do setki 7 sekund, rewelacyjne przyspieszenie z każdej prędkości, bardzo komfortowy, ale przez to trochę "pływa"
~Tomek
SUV 3.5 V6 270KM 199kW
Nie spodziewałem się takiego komfortu i przyjemności z używania. Auta traktuję użytkowo - ale to kocha cała rodzina. Piersze auto, którym jadę 8 godzin non stop i nie chcę, ani nie potrzebuję zmiennika.
~Konrad
SUV 3.3 Hybrid V6 24V 212KM 156kW
Rewelacja. Jak ktoś szuka dużej bryki na co najmniej 5 osób z pełnym bagażem z luksusowym wyposażeniem to polecam. Tak jak mówiłem wcześniej to tak naprawdę jest Lexus a nie Toyota! Toyota w USA to nie to co Toyota w Europie!
~Jarek
SUV 3.5 V6 270KM 199kW
super nawet z lpb bez problemów i jazda za grosze tak dużym autem , spalanie ok.12 l. benzyny, 14,75 l. lpg
~arooo
SUV 3.5 V6 270KM 199kW
Samochód świetnie spisuje się w mieście jak i na trasę. Bardzo uniwersalny. Podjedzie pod krawężnik, zmieści się cała rodzina z bagażem na wakacje. Przyspieszenie ok 7sek. 0-100 km/h
~xfaktor@tlen.pl
SUV 3.5 V6 270KM 199kW
Bardzo wygodne, duże auto z świetnym silnikiem i bardzo komfortową skrzynią biegów. Wersja 7-miejscowa bez problemu pomieści maksymalną liczbę pasażerów, niestety kosztem przestrzeni bagażowej.
~Pedro 76
Mega auto
~Jacek z Pruszkowa
SUV 3.5 V6 270KM 199kW
Elastyczny, silny, chętnie i żywo reagujący na pedał gazu. VVT-i czyni zeń bardzo żwawego i chętnego do pracy. Mocny, bez problemów gwarantuje prędkość podróżną rzędu 170 km na godzinę w długich trasach. Przy tym cichy i bardzo kulturalny. (Silnik)
~Heatherek
SUV 3.3 Hybrid V6 24V 212KM 156kW
Cisza w środku, choć jak się mocno wciśnie pedał gazu to słychać miły pomruk silnika (Silnik)