Lista ocen Toyota Hilux VII (35) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Daniel C.
Podwójna kabina Facelifting 3.0 D-4D 171KM 126kW
Auto jak dotàd nie naraziło mnie na zadne niespodziewane koszty,podstawowe serwisy kazdy jest w stanie zrobic( olej,filtry) sam jesli ma checi,czas i jaki kolwiek zmysl techniczny lub minimalne doswiadczenie,jasne ze auto jest naszpikowane elektronikà ale ona działa i sie nie psuje,jesli narzekasz na elektronike w toyocie to albo masz pecha albo nigdy nie miałes francuskiego auta.Wazna jest geneza tech aut,one majà działac od pustyń do...
~robert19-19@tlen.pl
Podwójna kabina 2.5 D-4D 120KM 88kW
Spalanie jak na takie auto całkiem przyzwoite, bez ładunków i przyczep spokojnie mieści się poniżej 10 litrów, przy oszczędniej jeździe nawet w mieście można się zmieścić ok 10 l. Ceny w serwisie podobne jak u konkurencji a wszystko na najwyższym poziomie, serwis bardzo dobry(Toyota-Olsztyn)
~CAT
Podwójna kabina Facelifting 3.0 D-4D 171KM 126kW
Przeglądy za granicą potrafią być w niektórych przypadkach nawet 90% tańsze, ale nie tylko część. Generalnie jak na swoje parametry, wyposażenie i przeznaczenie, uważam że jest rewelacja. Spalanie dotyczy docieranego dopiero silnika na pierwszych płynach ustrojowych
~danielortega
Podwójna kabina 2.5 D-4D 120KM 88kW
Mój zima, lato jesień wiosna 4x4, miasto, auotostrada - 10/100 . Rekord przyjexdzie na kropelkę to 8/100. Nigdy mi nie spałił więcej niż 10/100. Mój kolega ma Nawalę i był w szoku jak mu powiedziałem, że z baku mogę niemal 800 km przejechać :)
~andrzej stelmach3@wp.pl
Podwójna kabina 2.5 D-4D 120KM 88kW
przy mojej jeżdzie 14/100 to i tak nie żle może być lepiej f 126p cinko cienko tico itd itp do wyboru...............................................ja wybrałem jak wyżej i mam co chciałem pretensje do garbatego że ma proste dzieci
~qberus
Podwójna kabina 2.5 D-4D 120KM 88kW
W normalnym użytkowaniu pali mi około 10-11. Mam jednak dosyć ciężką nogę więc nie spodziewałbym się lepszego wyniku. Przy załadowanym aucie (4os + 200 kg na pace ) na autostradzie, przy prędkości 150-160 wyszło nawet 13.
~Marek
Podwójna kabina 3.0 D-4D 171KM 126kW
To jeden z największych atutów tego modelu. Bardzo duża dostępność części zamiennych w tym też zamienników. Auto proste w naprawie bez zbędnej elektroniki. Spalanie tylko 9 l/100 km przy normalnej jeździe.
~offroader
Podwójna kabina 3.0 D-4D 171KM 126kW
Dużo lepiej niż u poprzednika. Sporo wysiłku włożono w lepszą izloację komory silnika i wyciszenie samej kabiny - ale to wersja SR% - pewnie w tańszych wersjach jest bardziej kompromisowo.
~uzdo.mar@onet.eu
Podwójna kabina 2.5 D-4D 102KM 75kW
na fabrycznych oponach średnie zużycie 8l/100km,obecnie na GOOD/YEAR MTR 235/85 10-11l./100km przegląd co 15000 km w serwisie ok.900zł naprawy-co to takiego??? niezawodna
~kazimierz608@wp.pl
Podwójna kabina 2.5 D-4D 120KM 88kW
przy mojej jeździe 7 l/100km a w zimie przy włączonych napędach 8l/100 km przy eździe po niemieckich autostradach iśredniej prędkości 140 to 9,5 l/100km