Oceny Toyota Land Cruiser III

Toyota Land Cruiser III - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Toyota Land Cruiser III

~zbik
Toyota Land Cruiser III
kupiłem ten wóz nowy mam go 12 lat nigdy mnie nie zawiódł ma 213000 km nic nie naprawiałem,będę go sprzedawał bo kupiłem taki sam z mniejszym przebiegiem i lepszym wyposażeniem(50 lecie lc).Widziałem takie auta z przebiegiem 580000
~Michal
Toyota Land Cruiser III
Nie bardzo mam porownanie. Wczesniej mialem landcruisera z 99\' ale mega golasa. Do landcruiserow przekonal mnie kolega mechanik - fanatyk 4x4, ktory przedkladal to auto przed Pajero, czy Patrola. Jestem mega zadowolony.
~toyota landek full
Toyota Land Cruiser III
Pierwsze porzadne auto, na nasze drogi, niigdzie nie widzi przeszkody, nowe vw, merce, itp moga sie schowac, silniczek przy takim przebiegu pracuje jak w zegarku, czesci tanie jak barszcz,: np ostatnio wymienialem tarcze hamulcowe tylnie koszt -95zl sztuka!!! np doo scenika to koszt ok 350zl i nie ma zamiennika, bez zbednych komputerow, gadzetow a jednak pelna opcja. Przyciaga uwage!!!
Toyota Land Cruiser III
kupowałem auto uszkodzone po niegroźnym wypadku jeszcze z francuską ziemią w środku , z bardzo małym przebiegiem na ile był prawdziwy nie wiem,remontowałem w Polsce kupując części w serwisie i na giełdzie , efekt finansowy znakomity
~ART
Terenowy 3.4 V6 24V 178KM 131kW
Toyota Land Cruiser III
Słowem porzadne auto w pełnej opcji. Jeżdzi się relaksująco i dynamicznie nawet na LPG. Długie trasy to czysta przyjemność (nawigacja,tempomat). Przebieg niemały (250 tys), ale wyczuwam tutaj jeszcze spoory zapas.Polecam - benzin, a nie klekoty z dieselem.
2,2
~UŻYTKOWNIK
Toyota Land Cruiser III
Auto zawodne, jeszcze bardziej zawodny serwis, drogi jak cholera!!! Odradzam kupno tego auta dla ludzi, którzy wykorzystują je do pracy. Do jazdy w niedziele(pokazówka) doskonałe! Przestrzegam przed serwisem- paczcie im na ręce!!!
~sil
Toyota Land Cruiser III
wszystko do przyjęcia tylko trawłość lakieru? po trzech latach odpada lakier z dach- serwis TOYOTY nie uznał reklamacji z powodu zniszczenia lakieru dachu przez cyt...owady i ptasie odchody..."/pismo TOYOTY prześlę zainteresowanum!!!! a gdzie gwarancja na 6 lat???Lakier na alufelgach też odchodzi, pewnie to mrówki?? Tylko silnik ok.
Toyota Land Cruiser III
Z terenówek 90 moim zdaniem jest idealnym rozwiązaniem, najlepsze właściwości terenowe, bije na głowe pajero, a i klientom można się pokazać. Auto ma toporne wnętrze, jak na tyle kasy, ale dzięki temu nie szkoda wleść w ubłoconych butach. Nie ma kiczowatych drewienek itp. Jednym słowem RASOWA TERENÓWA !!!!!
~Mcmiki
Toyota Land Cruiser III
Kupilem niedawno Land Crusera którego jakby nie ma w zestawieniu. Rocznik 1997 automat silnik d4d zawieszenie klasyczne.Pewnie coś było kombinowane z silnikiem może przekladka trudno powiedzieć.
~Walkmen
Toyota Land Cruiser III
Nie ma co ukrywać eksploatacja takiego autka kosztuje troszkę więcej jak przeciętnie ale trzeba zaznaczyć jego niezawodność w terenie. Dla mnie i mojej rodziny jest bezcenne.