Oceny Toyota Land Cruiser III 3.0 TD 125KM 92kW 1996-2002

Toyota Land Cruiser III 3.0 TD 125KM 92kW 1996-2002 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Toyota Land Cruiser III 3.0 TD 125KM 92kW 1996-2002

~Michal
Terenowy 3.0 TD 125KM 92kW
Nie bardzo mam porownanie. Wczesniej mialem landcruisera z 99\' ale mega golasa. Do landcruiserow przekonal mnie kolega mechanik - fanatyk 4x4, ktory przedkladal to auto przed Pajero, czy Patrola. Jestem mega zadowolony.
~dziubiski.wojciech94@gmail.com
Terenowy 3.0 TD 125KM 92kW
kupowałem auto uszkodzone po niegroźnym wypadku jeszcze z francuską ziemią w środku , z bardzo małym przebiegiem na ile był prawdziwy nie wiem,remontowałem w Polsce kupując części w serwisie i na giełdzie , efekt finansowy znakomity
2,2
~UŻYTKOWNIK
Terenowy 3.0 TD 125KM 92kW
Auto zawodne, jeszcze bardziej zawodny serwis, drogi jak cholera!!! Odradzam kupno tego auta dla ludzi, którzy wykorzystują je do pracy. Do jazdy w niedziele(pokazówka) doskonałe! Przestrzegam przed serwisem- paczcie im na ręce!!!
~sil
Terenowy 3.0 TD 125KM 92kW
wszystko do przyjęcia tylko trawłość lakieru? po trzech latach odpada lakier z dach- serwis TOYOTY nie uznał reklamacji z powodu zniszczenia lakieru dachu przez cyt...owady i ptasie odchody..."/pismo TOYOTY prześlę zainteresowanum!!!! a gdzie gwarancja na 6 lat???Lakier na alufelgach też odchodzi, pewnie to mrówki?? Tylko silnik ok.
~Walkmen
Terenowy 3.0 TD 125KM 92kW
Nie ma co ukrywać eksploatacja takiego autka kosztuje troszkę więcej jak przeciętnie ale trzeba zaznaczyć jego niezawodność w terenie. Dla mnie i mojej rodziny jest bezcenne.
~Jarek
Terenowy 3.0 TD 125KM 92kW
następny (o ile zajdzie taka konieczność) będzie też land cruiser
Dziennik kosztów dla Toyota Land Cruiser III 3.0 TD 125KM 92kW
10,7
~kierowca
Terenowy 3.0 TD 125KM 92kW
Jest to doskonały samochód zarówno dla leśniczego jak i biznesmena niezawodność i prestiż.
~Marcin
Terenowy 3.0 TD 125KM 92kW
Znakomite auto terenowe, bardzo trwałe, ma znakomite własności trakcyjne, dużo miejsca i super wygląda. W zasadzie jedyny mankament to dość wysokie zużycie paliwa. Ale poza tym można wytrzymać.
~wlukas789@interia.pl
Terenowy 3.0 TD 125KM 92kW
Bardzo dobrze mi sie nim jeździ mam go od 6 miesięcy .kupiłem go po lekkiej stluczce w Stanach. I jeździ mi się nim bardzo dobrze.
~hesus
Terenowy 3.0 TD 125KM 92kW
Gdybym miał jeszcze raz kupić, wybrałbym w ciemno Toyotę