Lista ocen Toyota Land Cruiser III (22) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mariusz
Terenowy 3.0 TD 125KM 92kW
mam podstawowe wyposarzenie - uwaga klima mechaniczna. Powstaje pytanie dlaczego taki kicz zamontowali, rownie dobrze wystarczyłby nawiew. Beznadziejny pomysł Made in Japan, pozałowali kasy na troche elektroniki x zwyklym wyswietlaczem.
~Mcmiki
Terenowy 3.0 D-4D 163KM 120kW
Klima wydajna ale zabiera sporo paliwa.Myślę że ok 1.5 litra na 100km.Samochód jak na diesela szybko się nagrzewa.Mam dogrzewanie silnika.W automacie to bez sensu bo działa tylko na Neutralu a podczas jazdy nie.Taki zbędny bajer.
~lemanski@archigraph.pl
Terenowy 3.0 D-4D 163KM 120kW
Koszmar, nie da się ustawić minimum, a przy wyłączonym nawiewie i tak dmucha, oczywiście podczas jazdy. Najgorsza i najbardziej wkurzająca rzecz. Natomiast w zimie i podczas deszczu sprawdza się idealnie.
~Jarek
Terenowy 3.0 TD 125KM 92kW
dwie nagrzewnice, jak się nie zamknie obiegu na wewnętrzny to nigdy nie zaparuje, klima bardzo wydajna, błyskawicznie chłodzi
~Łukasz
Terenowy 3.0 TD 125KM 92kW
Wzorowo, zarówno zimą jak i latem. Duży plus za odrębne ogrzewanie dla pasażerów tylnej kanapy oraz podgrzewane lusterka.
~Marcin
Terenowy 3.0 TD 125KM 92kW
Ogrzewanie - rewelacja, gorzej z klimą - wentylator głośno chodzi, a jak się zmniejszy obroty to jest za gorąco
~ART
Terenowy 3.4 V6 24V 178KM 131kW
Nic nie paruje. Nagrzewa się jak trzeba i chłodzi też jak trzeba. Jak za mało to szyber jest.
~dziubiski.wojciech94@gmail.com
Terenowy 3.0 TD 125KM 92kW
brak mi klimatyzacji lecz to moja wina bo wybrałem \"nagusa\" kwestia kasy
~kierowca
Terenowy 3.0 TD 125KM 92kW
jest dobrze duża przestrzeń do ogrzania/schłodzenia wymaga odrobiny czasu
Dziennik kosztów dla Toyota Land Cruiser III
10,7
~UŻYTKOWNIK
Terenowy 3.0 TD 125KM 92kW
Klimatyzacja zagrzybiona pomimo wielokrotnego odkażania, śmierdzi!