Lista ocen Toyota Land Cruiser III (47)

~ART
Terenowy 3.4 V6 24V 178KM 131kW
Słowem porzadne auto w pełnej opcji. Jeżdzi się relaksująco i dynamicznie nawet na LPG. Długie trasy to czysta przyjemność (nawigacja,tempomat). Przebieg niemały (250 tys), ale wyczuwam tutaj jeszcze spoory zapas.Polecam - benzin, a nie klekoty z dieselem.
~Lolo
Terenowy 3.4 V6 24V 178KM 131kW
Auto rewelacyjne, chociaż może nie dla każdego, ten kto lubi komfort , musi szukać BMW , Mercedesa. Typowe auto terenowe. Duży silnik pozwala rozwinąć fajną prędkość bez wysiłku dla motoru. Auto pojemne i wygodne.
~Rafał
Terenowy 3.4 V6 24V 178KM 131kW
Super Dzik...nie dla kazdego Auto typowo terenowe nie limuzyna Duzo potrafi i jest super Spalanie do zaakceptowania i budzi respekt na drodze
~hesus
Terenowy 3.0 TD 125KM 92kW
Gdybym miał jeszcze raz kupić, wybrałbym w ciemno Toyotę
~kierowca
Terenowy 3.0 TD 125KM 92kW
Jest to doskonały samochód zarówno dla leśniczego jak i biznesmena niezawodność i prestiż.
~JK
Terenowy 3.0 D-4D 163KM 120kW
Super pojazd zarówno do jazdy w terenie (należy co najmniej zmienić fabryczne gumy drogowe na inne) jak i do bezpiecznych długich wyjazdów samemu lub z rodziną i furą bagżu.
~tomek
Terenowy 3.0 TD 125KM 92kW
Auto doskonale sprawuje się na drodze i w terenie , chociaż sprzydałaby się blokada tylnego mostu (Układ jezdny)
~Paweł
Terenowy 4.7 V8 238KM 175kW
Mało ekonomiczna z małym przyśpieszeniem, ale pancerna. (Skrzynia biegów)
~sil
Terenowy 3.0 TD 125KM 92kW
wszystko do przyjęcia tylko trawłość lakieru? po trzech latach odpada lakier z dach- serwis TOYOTY nie uznał reklamacji z powodu zniszczenia lakieru dachu przez cyt...owady i ptasie odchody..."/pismo TOYOTY prześlę zainteresowanum!!!! a gdzie gwarancja na 6 lat???Lakier na alufelgach też odchodzi, pewnie to mrówki?? Tylko silnik ok.
Dziennik kosztów dla Toyota Land Cruiser III
10,7
~zbik
Terenowy 3.0 D-4D 163KM 120kW
kupiłem ten wóz nowy mam go 12 lat nigdy mnie nie zawiódł ma 213000 km nic nie naprawiałem,będę go sprzedawał bo kupiłem taki sam z mniejszym przebiegiem i lepszym wyposażeniem(50 lecie lc).Widziałem takie auta z przebiegiem 580000