Lista ocen Toyota Land Cruiser III (47)

~Tadeusz
Terenowy 3.4 V6 24V 178KM 131kW
Silnik bez zarzutów mocny, elastryczny nawet na LPG (Silnik)
~prezes
Terenowy 3.0 TD 125KM 92kW
To turbo diesel więc trudno się spodziewać ciszy. Osiągi przyzwoite jak na 10 letnie auto terenowe. (Silnik)
~jps
Terenowy 3.0 D-4D 163KM 120kW
doskonały motor dynamiczny ekonomiczny i bezawaryjny (Silnik)
~carbit@op.pl
Terenowy 3.0 D-4D 163KM 120kW
Jak narazie nie jęzdziłem leprzym, to wpisuje ze jest doskonale.
~wlukas789@interia.pl
Terenowy 3.0 TD 125KM 92kW
Bardzo dobrze mi sie nim jeździ mam go od 6 miesięcy .kupiłem go po lekkiej stluczce w Stanach. I jeździ mi się nim bardzo dobrze.
~Walkmen
Terenowy 3.0 TD 125KM 92kW
Nie ma co ukrywać eksploatacja takiego autka kosztuje troszkę więcej jak przeciętnie ale trzeba zaznaczyć jego niezawodność w terenie. Dla mnie i mojej rodziny jest bezcenne.
~toyota landek full
Terenowy 3.0 D-4D 163KM 120kW
Pierwsze porzadne auto, na nasze drogi, niigdzie nie widzi przeszkody, nowe vw, merce, itp moga sie schowac, silniczek przy takim przebiegu pracuje jak w zegarku, czesci tanie jak barszcz,: np ostatnio wymienialem tarcze hamulcowe tylnie koszt -95zl sztuka!!! np doo scenika to koszt ok 350zl i nie ma zamiennika, bez zbednych komputerow, gadzetow a jednak pelna opcja. Przyciaga uwage!!!
3,4
~matt
Terenowy 3.0 D-4D 163KM 120kW
Po 100.000 km automatyczna skrzynia biegów poszła do wymiany. W drugim, takim samym, aucie była identyczna sytuacja. (Skrzynia biegów)
~Grze$iek
Terenowy 3.0 TD 125KM 92kW
klima działa a do tego jeszcze dodatkowe nawiew na tył (Wentylacja i ogrzewanie)
Dziennik kosztów dla Toyota Land Cruiser III
10,7
~Robert
Terenowy 3.0 D-4D 163KM 120kW
Trzeba uważać przy cofaniu - koło zapasowe trochę przesłania widok i można wjechać w małe autko ;-) (Widoczność)