Ocena kierowcy - Toyota Land Cruiser III

Michal , 10 lat temu
Silnik 3.0 TD 125KM 92kW
Rok produkcji 2000
Toyota Land Cruiser III 3.0 TD 125KM 92kW 1996-2002 - Oceń swoje auto
Nie bardzo mam porownanie. Wczesniej mialem landcruisera z 99\' ale mega golasa. Do landcruiserow przekonal mnie kolega mechanik - fanatyk 4x4, ktory przedkladal to auto przed Pajero, czy Patrola. Jestem mega zadowolony.
Chyba jak z kazdym silnikiem - sie dba, sie ma. Nie jestem mechanikiem ale rozrzad z cala reszta wymienilem sam - pierwszy raz w zyciu. Mysle ze jednostka odpowiednia do auta.
Chyba okay. Przyzwyczailem sie jak do kazdej innej
W poprzednim nie bylo problemu. Niestety w tym musialem wymienic caly stering rack ze wzgledu na luzy - grubych pare set euro, ale to jedyny taki wydatek.
Nikt z kategoria C nie powinien miec problemow.
Brakuje szuflad schowkow itd. Niby mozna zlozyc kanapy i wiezc mebloscianke ale pod namioty z tysiacem pierdolek walajacych sie po aucie jest nieporecznie
Gdzie jest filtr kabinowy? - No wlasnie nie ma! WTF?!
do 8 miejsc, co czasem sie przydaje.
Jak ktos lubi wozic na darmo tone ramy to niech placi. Poza wspomnianym steering rackiem zadnych usterek. Serwisy od dyfra po dyfr robie sam. Jedna opona BF A/T kosztowala tyle co komplet do auta malzonki a oleju do silnika tez dwa razy tyle, wiec...
Mam ten luksus ze mieszkam na wyspach, gdzie japoncow, zwlaszcza toyot jest masa! Za 90-tke TD z klima, ABS-em, relingami, w welurze na alusach w super stanie zaplacilem 3000 euro, bo chlopaczka nie bylo stac na oplaty. Zal patrzec na oferty aut i na niektore egzemplarze jezdzace po polskich drogach - ewidentnie skladany z kilku, czesto po przekladce w dodatku ze spawana rama. Jakosc jest wysoka ale ceny \"calaczkow\" w Niemczech to jaki horror.

On - zużycie paliwa dla silnika 3.0 TD 125KM 92kW [l/100km]

11,6