Ocena kierowcy - Toyota Paseo II Coupe

Marcin, 14 lat temu
Silnik 1.5 16V 90KM 66kW
Rok produkcji 1997
Toyota Paseo II Coupe 1.5 16V 90KM 66kW 1996-2000 - Oceń swoje auto
Silnik : nie spodziewałem się takich osiągów
Super autko dla młodego kierowcy, tanie w utrzymaniu, a potrafi dać bardzo dużo przyjemności z jazdy.
Ładnie wkręca się na obroty, jest dosyć cichy, na światłach czasem myślę że zgasła;) Jak na 90 kucy to bardzo dobre osiągi. Śmiało mógłbym się równać z Civikiem coupe, chociaż 15 koni mniej:) ogólnie super
Biegi wchodzą ciasno, zawsze na swoje miejsce. Wsteczny nie zgrzyta jak w większości japońców (kilkoma wcześniej jeździłem). na 5 biegu przy 3tyś.obr. jest około 130 więc jest świetnie:)
świetnie trzyma się drogi, jest sztywna kiedy trzeba, ale i potrafi całkiem sprawnie wytłumić polskie dziury:/. śmiało można wejść w zakręt z większą prędkością:)
Nie jest to rewelacja, ale niema też na co narzekać. Trochę słabo widać w lusterku wstecznym ale chyba nikt nie poczuje się urażony jak się odwróci w czasie cofania:)reszta jest super
świetne rozmieszczenie przycisków i przełączników, w nocy wszystko ładnie oświetlone. troszkę mały schowek pod radiem ale to szczególik. Bardzo duży bagażnik.
Moja toyotka ma klimę więc w lecie niema kłopotów- chłodzi super. Zimy jeszcze u mnie nie widziała...
Z przodu dużo miejsca,ale coś za coś.. Z tyłu na wygodę mogą sobie pozwolić tylko dzieci:)
w środku cisza, można swobodnie rozmawiać przy większych obrotach, słychać tylko powietrze:) No chyba że się natkniemy na jakiś dołek to ta cisza zostanie zakłócona...
Zużywa śladowe ilości paliwa- w trasie zszedłem poniżej 5l/100- (sam byłem zaskoczony). W mieście też dużo nie pije bo w okolicach 7.5,oczywiście z klimą. Przegląd 110zł i konieczne wymiany to wszystko, mechanika jeszcze nie widziała:)
Super samochód za niewielkie pieniądze, dużo tańszy od Civika coupe, a przyjemność z jazdy prawie identyczna:)
jeśli naprawdę miałbym się do czegoś doczepić to czasem wiesza mi się jeden głośnik:) ale czy to można zaliczyć do usterek??
zero problemów. Tu się niema o czym rozpisywać

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.5 16V 90KM 66kW [l/100km]

6,2