Lista ocen Toyota Paseo II (29) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~masakryczny@interia.pl
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Samochod malo popularny w polsce, ale to dobrze. Kupilem go bo nie lubie typowych oklepanych BMW czy Golfow, wole sie wyrozniac z tlumu. Co do ceny za jaka mozna go kupic... jest ona po prostu smieszna. 10 letni samochod z pelna elektryka, 0 awaryjnosci, klimatyzacja z piekna sylwetka za 10 tys, czy to duzo? oczywiscie samochod wart tych pieniedzy w 100%
~Krystian z Labiszyna
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
cena jaka dalem jest odpowiednia za to co mam nic dodac nic ujac. Dobry samochod sportowy dla ludzi lubiacych takie auta nie wiem jak sprawdzi sie na polskich drogach.W Polsce to tylko czolgiem.Nie wiem czy kiedys ktos to zauwazy,Pewnie zamalo podatkow sie placi albo za duzo zlodzieji wkolo i nigdy na drogi nie starcza!
~Tomek_K
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Trudno ocenić cenę pierwotną, obecnie rocznik 97 warty jest około 18.000 zł, więc relatywnie niedużo, mniej niż Corolla a autko jest lekko sportowe, więc teoretycznie droższe. Na pewno jest szybsze od Corolli 1.4, natomiast 115 konna 1.6 najlepiej w wersji 3d jest jednak szybsza i lepsza.
~bojar211
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Jak trafić na zadbany można się naprawdę z zakupu ucieszyć, tanie egzemplarze to padła nie samochody lepiej zainwestować trochę więcej pieniędzy i mieć sprawny samochód niż jeżdżącą rdzę i ruinę. Stosunek dobry bo jakość wykonania wnętrza nie oddaje wyglądu z zewnątrz niestety ;(
~Tresorator@interia.pl
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Za kilkanaście tysięcy kupujesz auto które trzyma cenę, jest niezawodne, zwraca na siebie uwagę, co chwila ktoś chce sie ścigaś bo podobno wygląda na sportowy. MAŁO pali i dobrze się nim jeździ. Typowy japończyk montowany jeszcze w japoni
~kkbb89
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Za takie pieniądze otrzymujemy niezawodne, małe, zrywne, ekonomiczne auto rzucające się jeszcze nawet w oczy. Niskie spalanie, raz na kilka lat wymiana rzeczy typu klocki, tarcze, czy zawieszenie. To jest pikuś ;)
~madcat82
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
za zakupu tego samochodu moglym spodziewac sie zlomu ktorym pojezdze 2msc i zmienie, niestety ... samochod jest niezawodny i bardzo sympatyczny ;] wiec nie bardzo chce sie znim rozstac;]
~Dajman
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Za auto dałem 4200 plus 3500 za remont. Łącznie 7700. Przepłaciłem swój fundusz o 1700 zł. No cóż ale teraz za to cieszę się sprawnym i oryginalnym autem :)
~Duch
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
jeśli chodzi o samochody z tego przedziału cenowego raczej ciężko znaleźc coś z tak dobrym stosunkiem jakości do ceny, chyba że inną toyotę
~kkoneczny@interia.pl
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Jak na Toyotę - wyjątkowo tania. Może trochę przesadzam, bo mnie to auto wybitnie "pasuje":). Zainteresowanych zapraszam do korespondencji!