Lista ocen Toyota Paseo II (36) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dajman
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Miałem z tym problem. Kupiłem auto od gbura, który twierdził, że wszystko naprawił. Było przeciwnie musiałem włożyć dużo kasy w naprawę. Ale liczyłem się z tym. Ogrzewanie w środku zimy wysiadło... -20 stopni. Musiałem skrobać szyby od środka. Pojechałem do mechanika. Okazało się, że płyn zamarzł po prostu. Dokonano wymiany i teraz grzeja jak w piecu.
~Omega
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Zawiodl mnie jak jechalem do czech w czasie mrozow -15, -20 stopni. Mimo wlaczenia ogrzewania na maksa, to i tak wialo takie \"letnie\" powietrze. Siedzielismy w aucie w kurtkach, szalikach a i tak bylo nam zimno. Jesli chodzi juz o \"normalna\" zime, to jak najbardziej ok :) szybko sie nagrzewa :)
~bojar211
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Dmuchawy są świetne, na najwyższym ustawieniu można sobie głowę urwać. Doskwiera brak klimy ale rekompensuje to szyberdach, który szybko ochładza samochód. Niestety auto ma dużą powierzchnie przeszkloną i jak świeci słońce trochę to daje się we znaki.
~kkbb89
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Kolejny typowy japoniec. W zimę nieoceniony. 2 min i mamy ciepło w aucie. Wszyscy znajomi \"spoza Japonii\" jeżdżą w kurtkach i czapkach ;-) tutaj nie ma takiej potrzeby. W lato jest gorzej, bo nie mam klimy, ale są wersje z klimą.
~madcat82
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
w poazadku,jesli samochod nie ma klimy to szyber nadrabia do pewnej temperatury. Niestety zdarzaja sie wersje bez klimy i bez szybera,to musi byc porazka,w lato w samochodzi 70stopni murowane!
~Tresorator@interia.pl
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Brak skali - dla mnie bomba w zime dosłownie po 100 metrach ciepło w aucie w lato tez spoko ( brak klimy) ale daje radę - szkoda że szyberdach tylko odchylany.
~Piotr.fy
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
W Lecie nawet w upały nie jest źle otwieram szyber dach nawiew na 4 i wyciąga ciepłe powietrze przyzwoicie w zimie też nie ma większych problemów grzeje całkiem całkiem
~kkoneczny@interia.pl
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Trudno wyrokować, bo nie miałem jeszcze zimy. To jest jednak chyba "chłodne" auto - klima w lecie po prostu mrozi, boję się tylko troszkę o "grzałkę" w zimie...:)
~Jakub
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Ogrzewanie grzeje aż miło nawet przy dużych mrozach można w środku zrobić saune. Niestety jako ogromny minus przy braku klimatyzacji nie ma filtra kabinowego

Usterki Toyota Paseo II

Toyota Paseo II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~masakryczny@interia.pl
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Tutaj bardzo mnie pozytywnie zadziwilo to auto. Klima super dziala, szybciutko chlodzi. Ogrzewanie jeszcze lepiej.