Lista ocen Toyota Paseo II (64)

~Tresorator@interia.pl
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Auto jest bardzo fajne ( ale nie rozumię ludzi którzy mówią że to spotrowy samochód) silniczek jak na 90 KM dosyć zrywny ale nic pozatym. Auto zdecydowanie dla młodych ludzi. Bagażniki dosyć duży. Wogóle się nie psuje to bardzo dużu plus.
~zkluczamwetui
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
ekonomiczny elastyczny silnik, w mojej ocenie BDB, ale przy większych przebiegach zaczyna palić olej i trzeba non stop pilnować poziomu. W mojej TOYOCIE musiałem wyremontować silnik ale to nie z powodu znikającego oleju a przez złe ustawienie paska rozrządu podczas wymiany co powykrzywiało mi zawory, itd. koszty spore(3000zł jak na wartość auta ok. 5000). Po remoncie wszystko OK znikło też palenie oleju. Samo znikanie oleju pewnie da się...
~Tomek_K
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Fajne pseudosportowe autko, dla kogoś kto nie ma wyczynowych aspiracji, a chce mieć ładnie wyglądające w miarę dynamiczne auto.
~Omega
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Auto dla mlodego kierowcy, ktory zaczyna swoja przygode z motoryzacja. Patrzylem na Civici, escorty, meganki, mx-3 itd. Az pewnego dnia na osiedlu zobaczylem Paseo. Nie wiedzac o tym aucie nic, poszperalem w aukcjach, pojechalem i kupilem. Paseo kupuje sie z milosci :)
~radja
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Ogolnie rzecz biorac auto godne polecenia. Wyglad, bezawaryjnosc, dynamika i niewygorowana cena przemawiaja za tym samochodem. Jest to moj pierwszy samochod i jestem z niego jak najbardziej zadowolony.
~Jacek (Sprzedam Paseo 0 889 773 026)
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Bardzo dobre autko za rozsądne pieniądze. Za kwote około 15 tys mamy fajny samochodzik. Najważniejsze że jest to TOYOTA.
~kevin
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
troche przypomina sportowa bryke ( mam sportowe zawieszenie koła na niskim profilu wiec kraweżnik to juz wyzwanie zeby nie zaczepic sie :) )
~Piotr.fy
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Jak na 1.5 to całkiem całkiem Golf IV 1.6 z miejsca nie ma startu:) na 10 tysięcy kilometrów trzeba dolać 1 litr oleju ale który silnik nie bierze jak od czasu do czasu się kręci do 6 tyś. Na niemieckiej autostadzie zamknołem szafę 200 km/h więcej się nie da :) (Silnik)
~Krystian z Labiszyna
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
uwazam moje autko za dobry samochod choc nigdy nie powiem ze jest doskonaly.Trodno byloby stwozyc auto idealne dla wszystkich,kazdy ma inne wymagania.

Usterki Toyota Paseo II

Toyota Paseo II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Tomek
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
jeżeli ktoś chce mieć wyróżniające sie niedrogie i przede wszystkim NIEZAWODNE autko to gorąco polecam!