Lista ocen Toyota Paseo II (64)

~XXX
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Pracuje ładnie nie mam z nim najmniejszego problemu. Nawet na 5 biegu przyzwoicie przyspiesza! (Silnik)
~Vinci
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Dobra alternatywa dla Hondy Civic V i VI generacji. Silnik 90 KM wystarcza do normalnej jazdy. Auto bezawaryjne, rzadko spotykane na polskich drogach. Oszczędny silnik. Niestety minusem jest mało miejsca na głowę pasażera siedzącego z tyłu. Części pasują od Corolli, a w większości od Starletki. Ceny części bardzo przystępne jak na japoński samochód. Paseo bardzo mało pali na trasie. Można zejść do 5.5 litra jadąc w pojedynkę 80 km/h.
~wojtibb@o2.pl
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Niestety bierze mi olej co jest spowodowane uszkodzeniem 3 pierścienia (chyba) jak ktoścośo tym wie to niech napisze wojtibb@o2.pl (Silnik)
~chriskoral@yahoo.com
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
nie slysze jej wogole, zastanawiam sie czasami czy wogole jest takie COS :) (Skrzynia biegów)
~dows@go2.pl
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Bez zarzutów, fajne „krótkie” przejścia biegów (Skrzynia biegów)
~Zrywa
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Dla mnie auto jest bardzo dobre, miło się prowadzi i ma wszystko co chce :) W Polsce mało popularne i to mu daje uroku.
~Duch
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
jeśli chodzi o samochody z tego przedziału cenowego raczej ciężko znaleźc coś z tak dobrym stosunkiem jakości do ceny, chyba że inną toyotę (Stosunek jakość/cena)
~kolejarz
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Porządny samochód, w dodatku bardzo rzadko spotykany. Idealny dla singla lub pary bez dzieci. Nie psuje się nic, przez dwa lata jak to auto posiadam, tylko środki eksploatacyjne. (Silnik)
~mcprzemek@wp.pl
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
zapraszam na kacik paseo: http://www.auto.lublin.pl/forum/viewforum.php?f=46&sid=3ff697009e7d388e947414f2e279e1a3
~walleski
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
bardzo mnie zadowala ten samochod i gdyby nie potrzeba zwiekszenia gabarytow napewno bym nie sprzedal