Lista ocen Toyota Paseo II (64)

~sims600@op.pl
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Milosc od pierwszego spojrzenia - chyba odwzajemniona :) Autko spisuje sie super. Polecam!!!
~Marcin
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Super autko wyróżniające się z tłumu golfów czy bmw na naszych drogach.
~kamil@edu.wroc.pl
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
przydałoby się jeszcze z 10-20 koni, no ale 2,0 to nie jest. (Silnik)
~Bady
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
super auto dla młodego danie w utrzymaniu mało pali i ładne
~Yogi
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Ogólnie auto zajefajne, przy zakupie musiałem parę rzeczy wymienić, ale wiedziałem co biore, poprzednio miałem Golfa IV 98r. Toyota 100 razy lepsza, tańsze części, wszystkie dostępne bez problemu, dużo zamienników, zero awaryjności. Auto rzadko spotykane i to go wyróżnia. Nie ma w nim zbyt dużo miejsca, ale to nie jest auto rodzinne. Alternatywa dla Civiki. Następne moje auto na pewno będzie Japońskie. POLECAM
~el
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Przydałoby się jeszcze z 10 kucyków. Myślę, że moja piątka jest subiektywna :)
~slisek2000@poczta.onet.pl
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Super autko dla młodego faceta, bez rodziny, choć w przypadku próby zaproszenia dziewczyny na małe bara, bara trochę mało miejsca (lepiej na masce z przodu lub na bagażniku). A tak poważnie - Paseo mogło by mieć trochę mocniejszy, a zwłaszcza bardziej elastyczny silnik (przydałoby się VVTi).
~sylwiaprv@poczta.onet.pl
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Samochód ładny i zgrabny , niezawodny .Mankament to potrzebna przestrzeń dla pasażerów z tyłu , której brakuje . Mój rekord załadunku w tym samochodzie to 3 deski snowboardowe , narty , buty , ubranka i cztery osoby , wszystko w środku gdyż nie mam bagażnika . SZCZERZE POLECAM tak jak zresztą każdą Toyotę . Marek
~ic3men
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Smigam tym autkiem juz....1.5 roq i nie widze w tej cenie i roq ciekawszego autka :)
~turekmalarz
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Auto godne polecenia, pomimo wieku ciągle wygląda dobrze. Auto wyłącznie dla dwojga, z tyłu nikt nie usiądzie dorosły. Nie psuje się i nie rdzewieje.